Zobacz temat - [R 25] Podświetlenie deski rozdzielczej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 25] Podświetlenie deski rozdzielczej

har0 - Pią Lis 05, 2010 08:40
Temat postu: [R 25] Podświetlenie deski rozdzielczej
Witam.
mam właściwie proste pytanie ale że wcześniej nie miałem do czynienia z roverkami to wolę zapytać.
Czy po odpaleniu zapłonu i włączeniu świateł prócz tablicy rozdzielczej(co oczywiste) powinno być podświetlenie włącznika świateł awaryjnych, klimy,halogenów?

colin1983 - Pią Lis 05, 2010 09:18

har0 napisał/a:
Witam.
mam właściwie proste pytanie ale że wcześniej nie miałem do czynienia z roverkami to wolę zapytać.
Czy po odpaleniu zapłonu i włączeniu świateł prócz tablicy rozdzielczej(co oczywiste) powinno być podświetlenie włącznika świateł awaryjnych, klimy,halogenów?
nie musisz włączać zapłonu żeby sprawdzić takie rzeczy wystarczy włączyć światła , a propo czy powinno być podświetlenie awaryjnych , klimy, halogenów- TAK powinno być podświetlenie
har0 - Pią Lis 05, 2010 09:49

chodzi mi oczywiście o takie statyczne poświetlenie. bo wiadomo po włączeniu np halogenów lampka na przycisku świeci

A jesli powinno być to statyczne czy duży problem z wymianą żarówek tam? tzn czy trzeba demontować plastiki zeby się do lampek dostać?

pozdrawiam

leszczu - Pią Lis 05, 2010 12:51

Zobacz tu :wink:
http://forum.roverki.eu/v...ie+przycisk%F3w