Zobacz temat - [R200 1.4Si 97r]coś mi piszczy w czasie jazdy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si 97r]coś mi piszczy w czasie jazdy

LukaszDJA - Pon Lis 08, 2010 13:17
Temat postu: [R200 1.4Si 97r]coś mi piszczy w czasie jazdy
Witam! Mam problem ze skrzynią, gdy wrzuce 5 bieg to mi coś gwiżdze. czytałem o tym już na innych postach ale nikt nie napisał co z tym zaradzić co to może być KONKRETNIE :?: Jeśli możecie coś doradzić to prosze o odpowiedz. Pozdrawiam
keczu - Wto Lis 09, 2010 21:28

Napisales dwa krotkie zdania , bardzo ogolnie opisujace usterke i chcesz zeby odpowiedziec
LukaszDJA napisał/a:
KONKRETNIE

:shock: Napisz cos wiecej. Np. czy bylo tak wczesniej, co bylo naprawiane ostatnio, czy cos sie stalo (w sensie w dziure wpadles itp.) ,czy "gwizd jest staly niezaleznie od predkosci i co kolwiek co uwazasz ze ma zwiazek lub nawet nie. Pozdr.

Aro_1988 - Wto Lis 09, 2010 21:35
Temat postu: [R200 1.4Si 97r]coś mi piszczy w czasie jazdy
Cześć. A piszczy Ci to coś tylko na piątce, czy też na innym biegu i jednostajnym piskiem czy przyspieszając pisk też "przyspiesza"? Ale to określiłem :razz: Ja miałem tak, że na 2 i 5 biegu mi piszczało plus dodatkowo na biegu jałowym przy niewciśniętym pedale sprzęgła. Z tym, że pisk na 2 biegu był słyszalny tylko przy dojeździe np. do zakrętu- redukcji z 3 na 2 bieg przy wciśniętym pedale sprzęgła. Po puszczeniu sprzęgła pisku nie było słychać. Okazało się, że piski te były spowodowane zużytym łożyskiem wałka głównego skrzyni biegów.