Zobacz temat - [MG ZS iDT] Proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZS iDT] Proszę o opinię

Bidi - Sob Lis 13, 2010 17:29
Temat postu: [MG ZS iDT] Proszę o opinię
Witam :) poszukuje MG ZR badz ZS :) i trafil sie taki jeden model :) czy moze ktos go ogladal badz wie cos o tym aucie;) jesli bedzie widziec jakies niepokojace braki lub uwagi to bede wdzieczny pozdrawiam i dziekuje za pomoc:)

http://moto.allegro.pl/sp...1318157900.html

own - Sob Lis 13, 2010 20:13

- brak dokładnych zdjęć wnętrza;
- brak zdjęć silnika;
- brak znaczka ,,ZS'' na tylnej klapie (go jest trudniej przylepić po malowaniu niż znaczek ,,MG'', który pewnie ma bolce ;-) );
- brak lampy przeciwmgielnej z przodu (dziwne, że skoro go nie ma, to zderzak nie jest uszkodzony ;-) );
- ksenony nie były przy nim montowane, więc pewnie ma zamontowane coś z Allegro na czym przeglądu się nie przejdzie ;-)

martens - Sob Lis 13, 2010 22:51

Bidi, moze rzeczywiscie popros o wiecej fotek lepszej jakosci na maila (+ silnik) lub popros kogos z Wawy o oblookanie?...
borek88 - Sob Lis 20, 2010 21:37

a ja sadze ze to nie jest zly stan. nie kazdy obstrykuje do okola w srodku pod spodem i bog wie gdzie jeszcze
jest to wersja po lifcie jesli byl bity to znajdzcie mi nawet na alledrogo zderzaki do zs po lifcie (czasami sie trafi) ale te poserzenia i blotniki z tymi "wlotami" nie do spotkania
jesli lampy nie da od angola to 99% procent przeprzod nie bity. halogen od glupiego kamienia mogl isc (mialem tak renault) a tyl jesli sie nie myle to nie kazdy zs po lifcie mial oznaczenia na klapie (niektore nie mialy wogole info to przegladane przezemnie aukcje np angielski) a wiec jesli komus zalezy to jedyny zs w takim stanie po lifcie (w jedynym slusznym nadwoziu -sedan) to warto pozyczyc kupic miernik lakieru i jazda ogladac to