Zobacz temat - Polak potrafi...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Polak potrafi...

maciej - Wto Lis 16, 2010 15:26
Temat postu: Polak potrafi...
http://www.poboczem.pl/na...sy-w,nId,307693
Remigiusz - Wto Lis 16, 2010 15:30

Pas może i jest ok, ale co brakuje lini ciągłej, lub szrafure od wysepki i strzałki żeby zmienić pas.

Tak to trochę głupota i niebezpieczne to jest. :roll:

maciej - Wto Lis 16, 2010 15:32

No moim zdaniem nie jest - przecież naprowadza ludzi idealnie na czołówkę.
Jak jest wysepka, to albo z jednej albo z drugiej strony pas powinien do niej dochodzić, bo tak, to nie ważne jak i jakie postawisz znaki zawsze jadący z przeciwnych kierunków mogą się spotkać "w majestacie prawa". ;)

Remigiusz - Wto Lis 16, 2010 15:36

Zle to napisałem, oczywiście ze jest zle pas za wysepka przed jeszcze ok jak sa dwa pasy. Ale tutaj tkwi winna kto te pasy malował bo nie dokończyli.

powinno to być tak:

zuber84cool - Wto Lis 16, 2010 16:00

Nie no porażka totalna, wyobraźcie sobie że tą drogą przejeżdża jakiś obcokrajowiec, nocą kierowcy jadąc na przeciw siebie są pewni że jadą prawidłowo, tutaj naprawdę może dojść do tragedii i powinni coś z tym zrobić bo przecież jak to wygląda, szaleństwo!.
Remigiusz - Wto Lis 16, 2010 16:05

zuber84cool, Gorzej w nocy i jak deszcz pada :shock:
Tomek1212 - Wto Lis 16, 2010 19:46

Ja jestem ciekaw kogo policja uznałaby za sprawcę takiej kolizji/wypadku (uderzenie czołowe), myślę że na pewno nie tego kto to wymyślił, tylko jednego z kierowców.
Mayson - Wto Lis 16, 2010 21:10

Tomek1212 napisał/a:
myślę że na pewno nie tego kto to wymyślił, tylko jednego z kierowców.

W naszym niebanalnym kraiku to pewne.

thef - Sro Lis 17, 2010 09:54

Mayson napisał/a:
W naszym niebanalnym kraiku to pewne.
Sam go tworzysz, obywatelku ;)
maniaq - Sro Lis 17, 2010 11:06

Thef, na taka glupote , to moje wybory przy urnie nie maja ZADNEGO znaczenia. Ograniczenia umyslowego nie pokona kartka z krzyzykiem ;)

Nie trzeba profesora, zeby zauwazyc ze "cos " tu nie gra na tej ulicy. Przeciez posel, ani policjant tego nie rysowal. Tak chlopakom wyszlo :rotfl:

Mayson - Sro Lis 17, 2010 12:43

thef napisał/a:
Sam go tworzysz, obywatelku

Wg Ciebie jaki mam (ja albo Ty) wpływ na działania sądów? Z życia wiem, że tak zazwyczaj kończą się takie sprawy - nie słyszałem, aby konstruktor/projektant/jakiś drogowiec, dostali wyrok za czyjś wypadek drogowy. Zawsze po tyłku dostaje kierowiec.

Dlatego napisałem, że nasz kraik jest "niebanalny" ;)

thef - Sro Lis 17, 2010 13:29

Mayson napisał/a:
Dlatego napisałem, że nasz kraik jest "niebanalny" ;)
A ja tylko użyłem ironii, żeby uzmysłowić Ci, że to co napisałeś jest malkontenckie i generalizujące, bo bardzo nie lubię kiedy zamiast dyskusji pojawiają się narzekania i sprowadzanie wszystkiego do stwierdzeń typu "Polska to chory kraj" czy do innych o podobnym wydźwięku.
Mayson - Sro Lis 17, 2010 14:20

thef napisał/a:
A ja tylko użyłem ironii, żeby uzmysłowić Ci, że to co napisałeś jest malkontenckie i generalizujące

Ale niestety i prawdziwe :(