Zobacz temat - [ 214 Si 103 KM ] Angel eyes - soczewka ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [ 214 Si 103 KM ] Angel eyes - soczewka ?

GGoLy - Wto Lis 16, 2010 21:37
Temat postu: [ 214 Si 103 KM ] Angel eyes - soczewka ?
Witam

Czy macie reflektory, lampy przednie angel eyes i widzicie tam jest soczewka?

Czy święcące światła latają kiedy jeździcie złą drogą lub po nie równym asfalcie?

Zastanawiam się czy warto to kupić?

Co mi poradzicie?

Arcik - Wto Lis 16, 2010 22:22

ja mam angelsy od jakis 3msc i mi zadna soczewka nie lata, nie paruje nic. A co mam Ci poradzic... to zalezy czy chcesz wylozyc tyle kasy na takie lampy, bo ja nie zaluje raczej ladniy efekt jest, zwlaszcza postojowki :razz:
tylko troche ciezko jest je ladnie spasowac w miejsce zwyklych

bonus89 - Wto Lis 16, 2010 23:17

i ciężko z ich wyglądem bym też powiedział
memphisto - Sro Lis 17, 2010 12:12

GGoLy napisał/a:
Czy macie reflektory, lampy przednie angel eyes i widzicie tam jest soczewka?


widzimy soczewkę :mrgreen:

GGoLy napisał/a:
Czy święcące światła latają kiedy jeździcie złą drogą lub po nie równym asfalcie?


nie :mrgreen:

GGoLy napisał/a:
Zastanawiam się czy warto to kupić?

Co mi poradzicie?


Jak Ci się podoba to warto, na xenonie to bardzo fajnie wygląda :) zależy jaki masz jeszcze kolor auta

na całym forum, chyba tylko 2 osobą się to nie podoba (mówię o posiadaczy R200) - wyżej napisany bonus69 i jeszcze jakiś obywatel, ale nie pamiętam nicka (przynajmniej ta dwójka zawsze ma 'ale' do tych lamp)

[ Dodano: Sro Lis 17, 2010 12:09 ]


lub tutaj porównanie 2



lub w srebrny z czarnymi



lub czarny



Z tym, że musisz się liczyć z tym, że niektórzy nazwą to poobklejany składak :mrgreen:

[ Dodano: Sro Lis 17, 2010 12:12 ]
jakbyś się decydoał na zakup, to upomnij się abyś jako bonus :mrgreen: dostał diody do lamp, bo ja np nie dostałem i musiałem sam kupować

Markzo - Sro Lis 17, 2010 12:44

mi się bardziej podobają ori lampy z wybielonymi kierunkami + czarna ramka, te zalatują WT i ze spasowaniem kiepawo, widziałem na kilku na zywo i wg mnie sa ble.
leszczu - Sro Lis 17, 2010 12:56

Lampeczki też mi się bardzo podobają, tylko jet mały problem z ich spasowaniem.
W tym temacie wszystko znajdziesz na ten temat. :grin:
http://forum.roverki.eu/v...=przednie+lampy

memphisto - Sro Lis 17, 2010 14:35

no ze spasowaniem nie ma lekko :mrgreen:
bonus89 - Sro Lis 17, 2010 16:29

Markzo napisał/a:
mi się bardziej podobają ori lampy z wybielonymi kierunkami + czarna ramka, te zalatują WT i ze spasowaniem kiepawo, widziałem na kilku na zywo i wg mnie sa ble.
:ok: :ok: :ok: :ok: Słusznie, chociaż te czarne środki jeszcze jeszcze, ale zastanowić się finansowo to nie widze w tym plusów, koszt jakieś 3x większy od np. DEPO a depo świecą całkiem przyzwoicie i wszystko wygląda jak należy a nie dwa dodatkowe miejsca na supertuning listwy led pod lampami lub dodatkowe wloty powietrza między zderzakiem a lampą :P
memphisto - Czw Lis 18, 2010 18:01

bonus89, masz już fotki tego -80 mm ?

[ Dodano: Czw Lis 18, 2010 17:53 ]
bo ostatnim razem jak się pytałem to takie coś mi odp:

bonus89 napisał/a:
nie zrobiłem fot bo nie mam do tego głowy, przez powaloną marke rover która jest badziewna jak mało która, bo nawet daewoo jest lepsza, wyskoczył mi dziś HGF i to powarzny


a teraz nagle masz już wysoko auto :mrgreen: to jak to w końcu z tymi -80mm ?

[ Dodano: Czw Lis 18, 2010 18:01 ]
Ogólnie w ogłoszeniu na allegro napisałeś: MOŻLIWA ZAMIANA!!! NAJCHĘTNIEJ NA ZADBANEGO GOLFA III VR6 LUB 2.0 16V ABF

w sumie skoro masz takie zdanie o marce rover "przez powaloną marke rover która jest badziewna jak mało która, bo nawet daewoo jest lepsza"

to się nie dziwię nad zmianą na golfa :mrgreen: uważam, że to idealne dla Ciebie auto :mrgreen:


Kumpel z uczelni chce sprzedać takiego:
http://moto.allegro.pl/go...1318945167.html

Jak dopłacisz 700 PLN to możecie się wymieniać w razie czego PW

to taki mały offtop i proszę, pokaż fotki -80mm bo takiego rovera jeszcze chyba nikt nie widział ! :mrgreen:

bonus89 - Czw Lis 18, 2010 19:17

właśnie to nie o tym temat nie wiem więc czemu offtopujesz, a golfa 3 w tych wersjach jakie mnie interesują prosze niech zostaną bez komentarza, chyba że poczytasz troszke i dowiesz się troszkę o tych autach :) bo po twojej wypowiedzi czuje że raczej o tym pojęcia nie masz

[ Dodano: Czw Lis 18, 2010 19:17 ]
wątpie też żebyś kiedykolwiek jeździł taką VRką albo chociaż ją słyszał

memphisto - Czw Lis 18, 2010 22:50

bonus89 napisał/a:
wątpie też żebyś kiedykolwiek jeździł taką VRką albo chociaż ją słyszał


ogólnie w golfie poza IV i V to ja nawet nie siedziałem, więc masz rację na 100% :)

marek181 - Pon Gru 20, 2010 22:14

memphisto napisał/a:

Jak Ci się podoba to warto, na xenonie to bardzo fajnie wygląda :) zależy jaki masz jeszcze kolor auta


To do tych lamp można montować xenony:?: :shock:

memphisto - Pon Gru 20, 2010 22:36

marek181 napisał/a:
To do tych lamp można montować xenony:?: :shock:


na stacji diagnostycznej przy salonie i ASO RENAULT, gdzie kiedyś wjechałem na xenonie i WPROST zapytałem czy mogę tu mieć xenon to pan spojrzał na oznaczenia na kloszu, E11 itp czy jakieś inne i powiedział oczywiście.

A w tych autach przed XXXX rokiem nie ma obowiązku spryskiwaczy a co do samoregulacji nic nie wspominał. A ja bym tylko potwierdził, ciekawe, jak by to spr :mrgreen:

w każdym razie Pan z SKP w RENAULT BAMARKO BYTOM stwierdził, że lampy w 100% spełniają wymogi na xenon