Zobacz temat - [R25] Podświetlenie licznika przejechanych kilometrów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Podświetlenie licznika przejechanych kilometrów

har0 - Pią Lis 26, 2010 00:18
Temat postu: [R25] Podświetlenie licznika przejechanych kilometrów
Witam
Poszukuję informacji na temat wymiany żaroweczek od podświetlenia licznika kilometrów. Świeci bardzo słabo i nie wiem czy to taka przypadłość naszych R czy przydałoby się wymienić to podświetlenie.
Jesli ktoś juz to robił będę wdzięczny za wskazowki jak sie do niego dostać.
pozdrawiam

leszczu - Pią Lis 26, 2010 10:43

Pewnie żarówka się przepaliła. Żeby się do niej dostać musisz demontować zegary.

[ Dodano: Pią Lis 26, 2010 10:43 ]
Aby zdemontować zegary musisz zdjąć ta czarną osłonkę. Nie jest ja łatwo zdjąć , ja się trochę męczyłem i potem zegary odkręcić, odłączasz dwie wtyczki i masz zegary na wierzchu. :grin:

har0 - Pią Lis 26, 2010 11:06

Dzięki za odpowiedź.

Ale chyba skórka nie warta wyprawki. Tym bardziej że zegary mam dobrze podświetlone (obrotomierz, prędkościomierz itp)

A tylko ten wyświetlacz elektroniczny przejechanych km tak słabiutko. A czy przy elektronicznym wyświetlaczu przebiegu będzie to samo jak przy manualnym z R200?
Ten elektroniczny ma chyba własne oddzielne podświetlenie a w R200 korzysta pewnie z podświetlenia liczników

leszczu - Pią Lis 26, 2010 11:37

har0 napisał/a:
Ten elektroniczny ma chyba własne oddzielne podświetlenie a w R200 korzysta pewnie z podświetlenia liczników

Tak właśnie jest. :wink: