Zobacz temat - [R25] Wymiana lusterek na elektryczne.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Wymiana lusterek na elektryczne.

generaldawid - Nie Lis 28, 2010 16:08
Temat postu: [R25] Wymiana lusterek na elektryczne.
Witam wczoraj musialem kupic nowe lusterka bo stare jakas banda dzieciakow mi urwala, wiec pojechalem na zlom i znalazlem lusterka ale elektryki tylko wiec niestety wziolem niepewny tego czy sa przewody, kiedy zdjolem boczki okazalo sie ze niema zlacza do podpiecia lusterek, z ciekawosci jeszcze zprawdzilem miejsce na wlacznik do ustawiania lusterek i tam tez niema zlacza ale zato ja bezpieczniki lusterek elektrycznych. moje pytanie brzmi czy jesli wymienie tylko wiazki w drzwiach to czy to wystarczy czy musze jeszcze jakas wiazke wymienic.
szoso - Nie Lis 28, 2010 16:30

tu masz temat o wymianie lusterek
http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0

generaldawid - Nie Lis 28, 2010 17:56

Moze i to jest temat o wymianie lusterek ale po przeczytaniu nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie.
wisnia - Nie Lis 28, 2010 20:32

generaldawid jak zdjales boczek, to nie bylo wiazki podczepionej zaraz pod lusterkiem? masz r25?
generaldawid - Nie Lis 28, 2010 20:45

wczesniej mialem manualne lusterka a wiazke mam do glasnika i do radia i nic wiecej wiec wiem ze musze wiazki w drzwiach wymienic ale niewiem czy dalsze tez.
wisnia - Nie Lis 28, 2010 21:51

dziwne! Ja tez wczesniej mialem manualne lusterka, a cala instalacja pomimo tego byla...
zeby zobaczyc czy masz reszte wiazek sprawdz czy po sciagnieciu zaslepki do sterowania lusterkami (pod kierownica z lewej strany taka czarna kwadratowa) masz wolny kabelek z wtyczka tylko jutro sprawdze na ile pinow (chyba osiem) tylko ona tam nie jest nigdzie przymocowana wiec poszukaj dobrze bo moze luzno w srodku latac

generaldawid - Wto Lis 30, 2010 19:31

niestety niemam przewodow do podlaczenia lusterek, ale pojechalem na zlom i wyrwalem przewody do drzwi ale zato nie jestem pewny co do wiazki pod deska pewnie tez tam niema zlacza. moje pytanie brzmi czy juz ktos tak mial i czy wie czy musze wymienic cala wiazke czy tylko dodac przewody do lusterek.