Zobacz temat - [All] Transmiter - czy warto kupić?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [All] Transmiter - czy warto kupić?

claudii - Czw Gru 02, 2010 09:21
Temat postu: [All] Transmiter - czy warto kupić?
Zamierzam kupić na razie coś takiego i wrzucić do środka kartę pamięci: http://allegro.pl/transmi...1344122361.html
Czy ktoś posiada taki trasmiter? jak z jakością dźwieku? warto to kupić?

balcer - Czw Gru 02, 2010 09:25

O jakości można pomarzyć, w końcu to łapie sygnał FM, w dodatku nie wierzyłbym w jakikolwiek możliwy układ dekodujący mp3 ;)
Jak to stare polskie przysłowie głosi z gó*na bata nie ukręcisz, w tym przypadku ma ono jak najbardziej zastosowanie ;)

claudii - Czw Gru 02, 2010 09:30

hehe jeśli jakość będzie taka jak radia to narzekać nie będę tylko żeby działało :)
mcteusz - Czw Gru 02, 2010 10:22

Mój brat jeździ już z takim czymś 2 lata. Muzyka jest z pendrive'a.... Świetny patent- mogę słuchać nawet tego co on jadąc w odległości ok. 50m za nim. Jakość dźwięku jest moim zdaniem zadowalająca.
claudii - Czw Gru 02, 2010 10:58

w takim razie dzięki za pomoc, na razie powinno mi to wystarczyć :)
ZiGi - Czw Gru 02, 2010 11:05

Ja też używam podobnego urządzenia tyle tylko, że ja moje podłączam pod odtwarzacz MP3 bo mój transmiter nie ma czytnika kart, no ale ogólnie jak na takie rozwiązanie dźwięk jest ok (oczywiście jak się ustawi na jakichś wolnych falach FM ;) )
domel-x - Czw Gru 02, 2010 15:42

w moim r75 z fabrycznym radiem symphony ,transmiter pozostawia wiele do zyczenia słychac szumy niemozna poprostu go dostroic,napewno o jakosci mozesz pomazyc ,jestem w szoku jak to potaniało :shock:
piterazim - Pią Gru 03, 2010 09:33

Co do jakości to szału nie ma, ale jeśli się lubi muzykę jakiej nie grają w radiu to może być.

Warto poszukać transmiter z pamięcią - teraz mam bez i za każdym razem jak przekręcę kluczyk gra od pierwszej piosenki.

no i szpeci - planuję założyć gniazdo zapalniczki w podłokietniku - przy założeniu że w najbliższym czasie nie zmienię radia

Alexi - Pią Gru 03, 2010 10:17

Co do aukcji z linku czy te 1,5 pln to nie pomyłka jakaś??
claudii - Pią Gru 03, 2010 10:53

to przykładowa aukcja ale na każdej mniej więcej wychodzi to samo, tu są kosmiczne koszty wysyłki na innej z kolei za 5zł wysyłka i wychodzi na to samo.
domel-x - Pią Gru 03, 2010 11:13

piterazim, też załozyłem sobie w podłokietniku gniazdo ,przydatna sprawa :wink:
kruszan - Pią Gru 03, 2010 12:11

Wczoraj mi paczka z takim przyszła :)

ceny są kosmiczne, w sumie to proceder który allegro powinno ukrócić, aukcja za 1zł aby pojawić się na początku wyszukiwania "po cenach" ale za wysyłkę 29zł :)

ja kupiłem za 13zł wysyłka gratis.

po ustawieniu wolnej fali wszystko ładnie gra, jak nie ma się kaski na dobre radio to jest to bardzo dobre rozwiązanie, pendrive lub karta i wszystko śmiga, wykonanie chińskie ale za 13zł mam moje piosenki a nie radio, reklamy i zbędne gadanie...

ja polecam, bo działa przyzwoicie :)

mcteusz - Pią Gru 03, 2010 12:17

Cytat:
ceny są kosmiczne, w sumie to proceder który allegro powinno ukrócić, aukcja za 1zł aby pojawić się na początku wyszukiwania "po cenach" ale za wysyłkę 29zł :)

Masz opcję sortowania "z dostawą".
Fakt faktem proceder jest ciekawy ze względu na podatki :) Bo chyba od usługi transportowej nie płaci się podatku...

Paul - Pią Gru 03, 2010 12:22

mcteusz napisał/a:
nie płaci się podatku...
Ani prowizji Allegro ;p
kruszan - Pią Gru 03, 2010 15:09

O opcji sortowania wiem, i tylko z niej korzystam.

I racja też że ani prowizji ani podatku, polak potrafi, a przepisy pozwalają :)