Zobacz temat - [R620] Lifting
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R620] Lifting

tomii620si - Pią Gru 10, 2010 18:10
Temat postu: [R620] Lifting
Witam.. Jak coś to z góry sory, że może być zły dział ale nie wiedziałem gdzie to dać.. Mam pytanko co do tematu liftingu rovera.. Jedyne co wyczytałem to to, że był w 97 roku ale nigdzie nie wyczytałem na czym on polegał.. Co takiego się zmieniło miedzy np. 94 a 97??
thef - Pią Gru 10, 2010 19:53

Pojawiły się np. lakierowane lusterka i listwy boczne. Zmieniło się trochę profilowanie foteli i kanapy, dodano w boczkach drzwiowych miejsce na butelkę z napojem, zmieniono podłokietnik, dodano światło stopu na szybę tylną, poduszkę pasażera. W poszczególnych wersjach silnikowych są niewielkie różnice w niektórych częściach układu napędowego czy umiejscowienia czujników. W zasadzie niewiele tych zmian i raczej kosmetyczne.
szakal101 - Pią Gru 10, 2010 20:29

Ja dodam jeszcze ,że zmieniły się zagłówki w tylnej kanapie, na zewnątrz oprócz listw i lusterek w kolorze nadwozia są również klamki. Z mechanicznych rzeczy to został delikatnie obniżony no i co najważniejsze inne przeguby (koronka ABSu z inną liczbą ząbków) :wink:
marthinez - Sob Gru 11, 2010 07:29

Zmienił się także alarm.
Doszedł także kolejny silnik benzynowy 1.8

tomii620si - Sob Gru 11, 2010 22:52

A jeszcze jak ma się sprawa zaślepek od przeciwmgielnych.. U mnie mam takie jakby wloty powietrza w tych miejscach.. A dzisiaj parkowałem i koło mnie stała też 600eta i miała te zaślepki płaskie... Bez wlotów ani niczego.. (no i na nadkolu pisało: Classic).. Macie może jakiś link do rozpiski czym się różnią w ogóle te wersje?? Bo u mnie w mieście jeździ własnie taki classic.. Coś tam English (British) (nie pamiętam)... i jakiś coś tam sport (ze spojlerem na klapie) Jakie ogólnie są wersje tych roverów?? (sory za odbiegniecie od tematu ale nie chce zakładać oddzielnego tematu o taką pierdołe)