Zobacz temat - [R200i] Zalewa świece
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200i] Zalewa świece

irak77 - Pią Gru 17, 2010 23:19
Temat postu: [R200i] Zalewa świece
Witam Wszystkich i prosze o pomoc.
Padło mi auto, nagle bez ostrzeżenia zgasło i nie odpaliło.
Do tej pory wymieniłem w sumie aku świece kable kapułke i palec. Auto nie pali
z rozrusznika tylko na pych. Po zapaleniu, na niskich obrotach ładnie chodzi po czym gaśnie po wkreceniu go na wyższe, zalewa świece i kaput. Mechanik traci powoli nadzieje i ochote do roboty. Teraz jest podejrzenie na tematy związane z powietrzem...
Macie jakieś sugestię...?

[ Dodano: Pią Gru 17, 2010 21:27 ]
No i mechanik sie poddał :(
Spece od kompa twierdzą, że komp bez zastrzeżen. Rozrzad ok, wszystkie czujniki rzekomo tez a "silnik nie ciagnie badź nie dostaje powietrza" cytat
Moze ktoś sie zlituje i doradzi...?

[ Dodano: Pią Gru 17, 2010 23:19 ]
irak77 napisał/a:
Witam Wszystkich i prosze o pomoc.
Padło mi auto, nagle bez ostrzeżenia zgasło i nie odpaliło.
Do tej pory wymieniłem w sumie aku świece kable kapułke i palec. Auto nie pali
z rozrusznika,kręci ale pali tylko na pych. Po zapaleniu, na niskich obrotach ładnie chodzi po czym gaśnie po wkreceniu go na wyższe, zalewa świece i kaput. Mechanik traci powoli nadzieje i ochote do roboty. Teraz jest podejrzenie na tematy związane z powietrzem...
Macie jakieś sugestię...?

[ Dodano: Pią Gru 17, 2010 21:27 ]
No i mechanik sie poddał :(
Spece od kompa twierdzą, że komp bez zastrzeżen. Rozrzad ok, wszystkie czujniki rzekomo tez a "silnik nie ciagnie badź nie dostaje powietrza" cytat
Moze ktoś sie zlituje i doradzi...?

ravezz - Sob Gru 18, 2010 07:46

sprawdz wężyki podcisnienia. to czesta przypadlosc tego modelu
irak77 - Pon Gru 20, 2010 22:41

Dzięki kolego powiem mechanikowi by to sprawdził. Dziś mial wlozyc jakis testowy komputer. Ale nie mial zbyt pewnego glosu jak to mowil.....

[ Dodano: Pon Gru 20, 2010 22:41 ]
Witam, auto znów smiga, okazało sie ze komputer swirował z starą cewka a po jej wymianie i jakiej regulacji softu wszystko smiga. Szkoda tylko, ze ponad 2 tygodnie to trwało i kosztowało 500zl( w tym 300zł robocizna)