Zobacz temat - r200/25 klapa bagaznika po lifcie 2004r
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - r200/25 klapa bagaznika po lifcie 2004r

racek - Sob Gru 25, 2010 11:37
Temat postu: r200/25 klapa bagaznika po lifcie 2004r
mam pytanko jak otwiera sie klapa po lifcie w roverze 25 lub mg zr chodiz mi o ta gladka.Mam okazje tanio kupic ja i zastanawiam sei jak bedzie z otwieraniem obecnie mam na guzik w klapie lecz ta gladka chyba go nie ma
Krzysi3k - Sob Gru 25, 2010 11:57

Jest elektrozamek, czyli guzikiem w kabinie otwiera się :)
Remigiusz - Sob Gru 25, 2010 13:34

racek, Kup Kup bo jest ładna :wink: I tak jak pisze Krzysi3k masz w środku guzik oraz na pilocie nawet istnieje 3 guzik do klapy :wink:
memphisto - Nie Gru 26, 2010 21:15

no ale jak to kupi, to i zmiana zderzaka tylnego by musiała mieć miejsce, no chyba, że tablicę przyklei na klej :mrgreen:
racek - Nie Gru 26, 2010 21:33

memphisto, zderzak mam od mg zr po lifcie 2005r
sekns - Nie Gru 26, 2010 21:40

Wlasnie mialem podobne pytanie ostatnio i moj zderzak i klapa jest juz u mnie teraz tylko progi i przednia dokladka zderzaka ale terz sie zastanawiam jak to zrobic bo nie mam tego przycisku w moim r25 do czego to podpiac wiazka w nowej klapie jest ucieta i nie wiadomo co do czego mam nadzieje ze efekt bedzie wart pomeczenia sie troche na koniec lakier candy kameleon ten niebieski i wizualnie igla
memphisto - Pon Gru 27, 2010 00:23

racek napisał/a:
memphisto, zderzak mam od mg zr po lifcie 2005r


to nie wiedziałem : D w takim razie GL z modami i kiedyś tam pokaż fotyy :mrgreen:

bula21 - Pon Gru 27, 2010 23:46

sekns napisał/a:
Wlasnie mialem podobne pytanie ostatnio i moj zderzak i klapa jest juz u mnie teraz tylko progi i przednia dokladka zderzaka ale terz sie zastanawiam jak to zrobic bo nie mam tego przycisku w moim r25 do czego to podpiac wiazka w nowej klapie jest ucieta i nie wiadomo co do czego mam nadzieje ze efekt bedzie wart pomeczenia sie troche na koniec lakier candy kameleon ten niebieski i wizualnie igla


ja miałem wyłamany zamek więc zmuszony zostałem do zrobienia otwierania na przycisk.. wiązkę "+" mam prosto z aku. trochę jest kombinowania żeby przeciągnąć przewód sęsownie w słupkach itd.. w klapie otwór po zamku został załatany a w klapie zrobiłem siłownik z centralki mastera.. + i - podłączyłem aby siłownik "pociągał" linkę z zamka.. a jeszcze na + oczywiście jest przerwa i guzik który steruje siłownikiem ;) .. nie wiem czy o to chodziło ale może to pomorze

najnowszy85 - Wto Gru 28, 2010 19:54

Ja mam r 25 z 2005 i przykrością stwierdzam że oryginalnie otwiera się z pilota z kabiny niestety nie .....