Zobacz temat - [R214 16V] Nie pali,cewka,czujnik???Prosze o pomoc!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 16V] Nie pali,cewka,czujnik???Prosze o pomoc!

sobon - Pią Sty 14, 2011 21:22
Temat postu: [R214 16V] Nie pali,cewka,czujnik???Prosze o pomoc!
Przeczytałem tematy poruszone na forum dotyczące wilgoci inie znalazłem identycznego problemu Najwyżej podobne Problem wygląda tak Auto spotkało się pewnego dnia z kałużą i zgasło po 5 minutach odpaliło Zostawiłem go na noc pod wiatą padał deszcz no i następnego dnia pale rano a tu nie odpala?? Myślę czujnik wału (ta wtyczka blisko cewki) ale ok Nie pali dalej Podsuszyłem cewkę suszarką do włosów auto pali od strzała. Co to może być ?? ? Co mam zrobić zamierzam ją wykręcić Da się ja jakoś wyczyścić?? Co zrobić ?? ?Proszę o podpowiedzi.Dzięki
ADI-mistrzu - Pią Sty 14, 2011 21:25

Wykręć, na kaloryfer na noc i przykręć ją gdzieś indziej, wyżej np. na ściance grodziowej, wtedy Ci jej ponownie nie zaleje.
sobon - Pią Sty 14, 2011 21:35

Myślę że pomoże A na ściance grodziowej tzn gdzie ?
ADI-mistrzu - Pią Sty 14, 2011 21:39

Ja znalazłem gotowe otwory w ściance grodziowej przy prawym kielichu (przed kierowcą).

sobon - Pią Sty 14, 2011 21:42

Aha no ja mam tylko trochę inną tą cewkę tą z tą małą czarną wtyczką bodajże ta cewka jest na 3 śrubach 2x13 1x8
ADI-mistrzu - Pią Sty 14, 2011 23:14

Na moją cewkę nie patrz, ona pochodzi z BMW 6 cylindrowego, moja oryginalna umarła :razz:
Więc przy okazji wymiany cewki przeniosłem ją gdzieś indziej.