Zobacz temat - [Rover 214 1.4 1994r] Dwie kostki obok kompa?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [Rover 214 1.4 1994r] Dwie kostki obok kompa?


TARADAJA - Nie Sty 23, 2011 19:24
Temat postu: [Rover 214 1.4 1994r] Dwie kostki obok kompa?
Witam wszystkich po dłuższej nieobecnośći!
Mam do was pytanie otóż chciałem zdiagnozować swojego Roverka testerem diagnostycznym ST-6000 Black Power i wszystkie źródła informują iż wtyczka diagnostyczna 3-pinowa jest obok komputera w komorze silnika. Mój problem polega na tym że obok komputera są dwie takie wtyczki tylko jedna jest koloru kremowego a druga zielonego?! Teraz do czego służą więc te dwie wtyczki i do której podpiąć kompa żeby zdiagnozować immo? Przeczytałem dużo postów ale nic nie znalazłem proszę zatem o pomoc Pozdrawiam

keczu - Nie Sty 23, 2011 19:42

Czy te dwie wtyczki sa takie same? Podpinalem Civica (wtyczki pewnie sa te same ) kolegi z 95r. tez bylo tak ze dwie wtyczki byly spiete razem, ale po zdjeciu zaslepek bylo jasne ktora jest do kompa. Jak chcesz to moge zrobic fotke wtyczce co mam do Hondy (3-pin) w zestawie z moim kompem.
TARADAJA - Nie Sty 23, 2011 19:48

Otóż jak pisałem według mnie są identyczne tylko albo aż różnią się kolorem czyli zielona i kremowa. Chce podpiąć się kablem uniwersaalnym i nie chce spalić testera a przy okazji sprawdzić jak działa bo w nowszych działa bez zarzutu
keczu - Nie Sty 23, 2011 19:51

Sprawdze jutro w kolegi Hondzie bo z tego co pamietam to kolory byly takie same, znaczy sie zielona i jakas inna.
TARADAJA - Nie Sty 23, 2011 19:59

a kolega ma jakiś oryginalny kabel do tych 3-pinowców czy diagnozuje uniwersalnym bo mój powinien mić specjalny kabel XMA10 ale podaje alternatywe że uniwersalnym powinien się połączyć a jak to będzie w praktyce? Jeśli to nie kłopot to proszę o info jak będziesz coś miał Pozdrawiam
keczu - Nie Sty 23, 2011 21:47

TARADAJA napisał/a:
a kolega ma jakiś oryginalny kabel do tych 3-pinowców czy diagnozuje uniwersalnym

Mam zestaw roznych przelotek/wtyczek do roznych autek to zestaw z moim urzadzeniem diagnostycznym. W tym 3-pinowa wtyczke do Hondy ktora pewnie jest taka sama jak w Roverze. Jutro dam znac jak jest w Civicu.

[ Dodano: Nie Sty 23, 2011 20:47 ]
dokladnie taka.
http://www.launchsz.diytr...in_adapter.html

borsi - Pon Sty 24, 2011 17:25

TARADAJA, robiłeś mojego R.
Na zlocie ogólnopolskim kolega AndrewS ma jakiegoś kompa podręcznego.
i mariusz swoim T4.
Oni podłączali się pod zieloną wtyczkę.

[ Dodano: Pon Sty 24, 2011 17:25 ]
http://translate.google.p...=pl&langpair=en|pl&u=http://www.alibaba.com/product-gs/396049469/Rover_3_Pin_Plug_Diagnostic_Connector.html
pamietam taką końcówkę miał.

sebeks - Wto Lut 22, 2011 17:58

to ja mam podobne pytanie, mam silnik rovera w swoim samochodzie (swap) na osprzęcie z 1,4 z '94 roku, jest właśnie ta wtyczka do diagnostyki 3 pinowa. Może macie wiedzę jakim programem można sprawdzić aktualne parametry pracy silnika ? Który pin w tej wtyczce do czego jest ?