Zobacz temat - [R25 iTD] kontrolka silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 iTD] kontrolka silnika

gralu - Czw Lut 03, 2011 14:57
Temat postu: [R25 iTD] kontrolka silnika
Witam wszystkich
Pytanie kieruję do osób bardziej z warszawy i bliskich okolic, potrzebuję podłączyć się pod kompa ale nie programem S-TECH czy jakieś temu podobne to już wszystko przeszedłem żaden z nich nie wykrył żadnego błędu dodam że z autem nic się nie dzieje a świeci się cały czas kontrolka silnika czer. Po przełożeniu w aucie innego kompa i immo. kontrolka się nie świeci rozumiem że to normalne więc wina może być w komp (jakiś tzw. zamrożony błąd, uszkodzona płyta głów.) lub też po stronie immo. Czy ktoś z tych okolic posiada lub wie gdzie się udać na sprawdzenie i jaki może być tego koszt? W serwisie Rovera w kobyłce podłączenie kosztuje 150 PLN może gdzieś indziej jest taniej lub co gorsze cena ta to cena standardowa i nie pozostaje nic innego jak udać się tam. Z góry dziękuję

leszczu - Czw Lut 03, 2011 15:15

Popatrz tu. :wink:
http://www.roverki.pl/czc...y.html?catid=31

Raptile - Pią Lut 04, 2011 23:34

Mariusz418 z nim sie kontaktuj czesto przywozi t4 na spoty
maniaq - Pon Lut 07, 2011 00:30

Czy przy zapalonej kontrolce auto przechodzilo w tryb serwisowy - np odcina obroty do 4 k rpm?

Czy na drugim komputerze jezdzilo normalnie, bez bledu ?

Najprosciej , tak jak zaba pisal ;) uderzaj do mariana

gralu - Pon Lut 07, 2011 17:55

Siemka
Więc tak dziś byłem na jubilerska6F panowie szybko i bez żadnych problemów usuneli usterkę kontrolka (sorki za błąd nie czerwona lecz żółta) się nie pali błąd wykasowany (przepływomierz masy powietrza) A ot cała historia kupując auto (z zaufanym mechanikiem) wiedziałem że auto ma uszkodzoną przepływkę ale ja ani mechanik nie zajarzył że nie pali się kontrolka! Przed wakacjami robiłem tuning na 1 komp ale posiadam 2 na czas zimy założony mam ten standard. aż taka moc nie jest potrzebna slizgo itd. niedawno miałem mus wyciągać zegary (wymiana żar.) i ot zauwarzyłem przerwaną ścierzkę właśnie do tej kontrolki(kontrolka była podpięta pod inną cwany pop. właściciel) więc zlutowałem tak jak być powinno no i własnie szok świeci się z początku myślałem że coś spieprz.... potem że panowie od tuningu (nawet oni nie potrafili odczytać błedu cóż..) a dziś porządny sprzęt i po kłopocie. Skasowany na 80 PLN SORKI że tak długo :>