Zobacz temat - [R400] Klekotanie dźwigni zmiany biegów w dieslu po raz n-ty
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Klekotanie dźwigni zmiany biegów w dieslu po raz n-ty

falar - Pon Lut 07, 2011 14:25
Temat postu: [R400] Klekotanie dźwigni zmiany biegów w dieslu po raz n-ty
Witam,
poszukuję warsztatu lub mechanika w Warszawie lub okolicach, który potrafi wyeliminować problem z brzęczeniem drążka w sposób opisany tutaj:
http://www.roverki.pl/zro...dieslu-sdi.html
lub inny skuteczny :)

Jeżeli ktoś z was robił to u mechanika to podrzućcie namiary na takiego magika.

orric - Pon Lut 07, 2011 16:37

podepne sie pod posta mam problem z guma zmiany biegow nie moge nigdzie znalesc jej czy ratuje mnie tylko od innego roverka ? chodzi mi o ta gume
http://img201.imageshack.us/i/gumat.jpg

mathew - Czw Lut 10, 2011 21:12

Mam civica z roverowskim dieslem i tak samo mi brzęczy :|
adamsky - Pią Lut 11, 2011 15:13

przecież można to samemu zrobić - jedna sobota u znajomego w garażu i po kłopocie ;)

ew. poszukaj w sekcji Warsztaty

falar - Nie Lut 13, 2011 13:19

adamsky8811 napisał/a:
przecież można to samemu zrobić - jedna sobota u znajomego w garażu i po kłopocie ;)

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

adamsky8811 napisał/a:

ew. poszukaj w sekcji Warsztaty

Gdyby, w którymś z tych warsztatów chcieli się podjąć takiej naprawy chętnie bym skorzystał.
Ale nie chcą.

mathew - Nie Lut 13, 2011 20:30

adamsky8811 napisał/a:
przecież można to samemu zrobić - jedna sobota u znajomego w garażu i po kłopocie ;)


Dawaj kolego szczegóły, która z tulejek za to odpowiada itd :lol:

adamsky - Sro Lut 23, 2011 14:47

mathew napisał/a:
adamsky8811 napisał/a:
przecież można to samemu zrobić - jedna sobota u znajomego w garażu i po kłopocie ;)


Dawaj kolego szczegóły, która z tulejek za to odpowiada itd :lol:


nie po to ktoś tutka pisał i robił zdjęcia żebym ja Ci to teraz znajdował na forum i opisywał krok po kroku. zapoznaj się najpierw z zasadami panującymi na forum a potem wypisuj takie rzeczy w postach.

Jugol - Sro Lut 23, 2011 15:38

adamsky8811 napisał/a:
przecież można to samemu zrobić - jedna sobota u znajomego w garażu i po kłopocie


...dokładnie to zajęło mi to 1,5 godz. włącznie z pomalowaniem dobrą farbą drążka :taa:

mathew - Pon Mar 07, 2011 19:35

adamsky8811 napisał/a:

nie po to ktoś tutka pisał i robił zdjęcia żebym ja Ci to teraz znajdował na forum i opisywał krok po kroku. zapoznaj się najpierw z zasadami panującymi na forum a potem wypisuj takie rzeczy w postach.


Człowieniu. . . . . zbastuj po pękniesz jak zabardzo cie wydmie :ok:

[ Dodano: Pon Mar 07, 2011 19:35 ]
here you are:

http://www.roverki.pl/zro...ml#comment-1729

yushi - Pią Mar 25, 2011 14:25

Ja miałem ten sam problem, ale został naprawiony. Mogę dać namiary takich magików, ale na terenie Łodzi, albo Aleksandrowa Łódzkiego. Jeśli ktoś zainteresowany, to pisać.
adamsky - Sob Mar 26, 2011 18:42

mathew napisał/a:


Człowieniu. . . . . zbastuj po pękniesz jak zabardzo cie wydmie :ok:


bez komentarza..