Zobacz temat - [R75] Spinki szyby tylniej sedan
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Spinki szyby tylniej sedan

mietek121 - Czw Lut 10, 2011 20:28
Temat postu: [R75] Spinki szyby tylniej sedan
Witam
Od jakiegoś czasu miałem wodę w bagażniku R75 sedan. Po poszukiwaniach zlokalizowałem przecieki, a mianowicie woda dostawała się z spinek pomiędzy szybą tylną a klapą. Po ściągnięciu listwy ozdobnej zauważyłem sporo jakiejś masy kruchej na uszczelce klapy. Po wyczyszczeniu masy i demontażu wszystkich spinek chce kopić nowe i tutaj pojawia sie problem bo za bardzo nie wiem jakie :-( na stronie RIMMER... rysunek jest mało czytelny. Czy może ktoś zdemontować i wykonać zdjęcia w jaki sposób powinny być zamontowane spinki i jak wyglądają?

kris-tofer - Czw Lut 10, 2011 23:42

mietek121, gratuluję puszczenia pary z ust po raz pierwszy od 2007 roku :D

niestety nie mam pojęcia o jakich spinkach mówisz, ja u siebie nic takiego nie zauważyłem, daj linka z RIMMER jak to wygląda i o co w ogóle chodzi?

mietek121 - Pią Lut 11, 2011 09:09

http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-GRID002000

Chodzi mi o pozycje 6 w której znajdują sie spinki o nr 7,8,9. Wg nr nadwozia powinienem miec spinki poz 9 (DCJ100220 ) jednak są niedostępne.
A poza tym nie ma nigdzie rysunku jak dokładnie powinno wygladac cały montaż spinek.

kris-tofer - Pią Lut 11, 2011 10:24

przypuszczam, że są to spinki od listwy chromowanej pod samą szybą?
jeśli nie możesz tego nigdzie znaleźć, to może popytaj, kto ma angliki na części do sprzedania ( pełno na allegro) może zdemontują tak, że nie połamią, wydaje mi się, że koszt takiej listwy to grosze

gustav.pl - Nie Lut 13, 2011 08:07

kris-tofer napisał/a:
mietek121, gratuluję puszczenia pary z ust po raz pierwszy od 2007 roku :D

:rotfl: :rotfl: :ok: