Zobacz temat - [R45 2.0 iDT 2000] Wyrwany fotel kierowcy, a może odkręcony?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45 2.0 iDT 2000] Wyrwany fotel kierowcy, a może odkręcony?

Lukasik - Nie Lut 13, 2011 11:32
Temat postu: [R45 2.0 iDT 2000] Wyrwany fotel kierowcy, a może odkręcony?
Witam.
Prosze o poradę i pomoc w nastepującym przypadku: fotel kierowcy w moim roverku nie trzyma się wogóle na dwóch śrubach przednich. Kiedy chcialem poprawić ustawienie fotel i oparłem się na nim to bujnął się do tyłu i teraz strasznie sie rusza i nie trzyma się jak pisałem na dwóch przednich śrubach. Prosze o pomoc czy te śruby mogły sie jakoś odkręcić czy też raczej wyrwałem je? Prosze o radę co najlepiej zrobić aby ten problem wyeliminować. Czy można to jakoś przykręcić na nowo czy jedynie te szyny po których suwa się fotel pozostaje przyspawać?
Dziękuję z góry wszelkie porady i pomoc.

Jugol - Nie Lut 13, 2011 12:11

Kolego czy tak masz od początku, czy stało się to nagle ?? Jeżeli się odkręciły, to żaden problem, po prostu je dokręć i już. A swoją drogą to raczej ciężko byłoby je wyrwać, są to dość solidne śruby bodajże M10 lub M12.
Lukasik - Pon Lut 14, 2011 16:58

Nie mam tak od początku. Na początku było wszystko dobrze fotel świetnie się trzymał i był stabilny. To stało sie nagle kiedy chciałem zmienić ustawienie fotela góra-dół i oparłem się przy tym.

[ Dodano: Pon Lut 14, 2011 16:46 ]
Witam w mroźny dzień.
Zdiagnozowalem problem z fotelem. Śruby trzymają świetnie ale niestety problem jest powazniejszy. Fotel wyrwał się razem ze śrubami z podlogi. Kiedy dzisiaj tam zajżałem to są tylko dziury i nie ma jak tego przymocować pozostaje jedynie chyba przspawanie. Normalnie załamka. Tylko jak to przyspawać? Chyba trzeba zdjąć fotel i wykładzine z podłogi? Mam rację? A może ktoś ma inny pomysł jak zamocowac fotel. Prosze o pomoc.