Zobacz temat - [Rover 214] Wjechali mi w tył..
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214] Wjechali mi w tył..

rovek - Czw Lut 17, 2011 19:55
Temat postu: [Rover 214] Wjechali mi w tył..
W ferie szkolne znajomy nie wyhamował i uderzył mi w tył samochodu, z uszkodzeń klapa, zderzak i pas tylny, wyłamane jedno z trzech mocowań w lewej lampie, pęknięta prawa czyliu to wszystko do wymiany. Umówiliśmy się, że on da mi kase a ja wszystko kupie i poskładam. Za tą kase kupiłem sprzęgło, obudowę termostatu, klapę - wszystko naprawiłem sam, miałem zamawiać pas i lampy lecz doszły wydatki takie jak kable, świece, cylinderki i niestety kasa poszła. O rozciąganiu pasa mogę zapomnieć bo zrobiła się harmonijka. Mój tył wygląda teraz tak, że mam białą klape, pokiereszowany zderzak, lampy nie pasują, a co najgorsze nowa klapa nie chce sie zamknąć, bo pas jest na tyle wygięty, że klapa odstaje pare centymetrów. Ja niestety nie pracuje, za dwa miesiące maturka a ja zostałem bez przeglądu bo nikt mi nie chce podbić.

Jeżeli ktoś chciał by sprzedać jakąś część taniej albo wymienić się na śruby głowicy, pendrajwa 32GB albo 8GB, lub zmieniarkę Pioneer - z audi (nie wiem czy działa) byłbym wdzięczny. Jutro dodam zdjęcia samochodu.