Zobacz temat - [R620] Uszczelniacz pod aparat zapłonowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Uszczelniacz pod aparat zapłonowy

Poszatkowany - Pią Lut 18, 2011 10:24
Temat postu: [R620] Uszczelniacz pod aparat zapłonowy
Witam wszystkich,

Mam spory kłopot, uszczelniacz pod aparatem zapłonowym nie spełnia już więcej swojego zadania i do środka dostaje się olej, zacząłem więc poszukiwać nowego.
Okazało się, że nowego nigdzie nie dostanę, a na szrotach w warszawie i okolicach też nigdzie nie ma. Mechanik nie wie skąd może wziąć tą część, no i ja również.

Zaproponował mi, że może się uda coś dosztukować, ale wolałbym znaleźć właściwy.

No i pytanie, czy ktoś z was wie, gdzie mogę to dostać w warszawie lub okolicach, ew. Olsztyn i okolice? Czy ktoś miał taki problem i jak sobie z nim poradził? Czy jest uszczelniacz inny, nie do rovera, który mógłby pasować? A może ktoś ma coś takiego na sprzedaż?

Na allegro są używane całe aparaty zapłonowe za ok 200-250 zł, ale wolałbym nie kupować całości, skoro tylko uszczelniacz sprawia problem.

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.

thef - Pią Lut 18, 2011 10:30

www.tomateam.pl - zadzwoń i zapytaj Tomiego czy posiada, ewentualnie czy da radę sprowadzić. Możesz spróbować również w ASO Honda.
tomason - Pią Lut 18, 2011 10:52

a nie wchodzi tam simmering i oring?
Poszatkowany - Pią Lut 18, 2011 15:14

No ja dokładnie nie wiem, mówię uszczelniacz bo tak mi mechanik powiedział, nie wiem czy jest to simmering czy oring. Jak będzie trzeba to kupie oba dla pewności.

Thef: dzięki za namiary, dzwoniłem tam i sprawdzają czy mogą skądś to ściągnąć, oby się udało.

[ Dodano: Pią Lut 18, 2011 11:50 ]
Właśnie, może ktoś wie, czy tam jest simmering czy oring? Czy może oba?

[ Dodano: Pią Lut 18, 2011 15:14 ]
Ok, udało się, uszczelniacz będzie na poniedziałek, jeszcze raz dzięki thef.
Gościu w sklepie twierdzi, że to oring.
pozdrawiam

_papa_ - Pią Lut 18, 2011 20:47

tak na szybko coś od siebie:
http://allegro.pl/simerin...1443603833.html
Takie rzeczy są bez problemu do dostania czy to na alledrogo, czy w ASO, bądź innych sklepach z częściami do hond. Podejrzewam, że wystarczy wymienić sam simering i będzie ok. Mi mechanik złożył to na silikon i nic się nie poci.