Zobacz temat - [R416] Pytanie o przednie lampy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Pytanie o przednie lampy

Dinek57 - Pią Lut 18, 2011 18:11
Temat postu: [R416] Pytanie o przednie lampy
Witam
Mam pytanie chcę zarejestrować samochód z PL w UK i muszę wymienić przednie lampy żeby nie oślepiać innych kierowców i tu pytanie czy rzeczywiście muszę wymieniać czy da się odblask regulować w lewo i prawo ?

I niech nikt nie pisze że się nie opłaca przerejestrowywać :mrgreen:

leszczu - Pią Lut 18, 2011 18:15

Tylko wymiana wchodzi w grę. :wink:
Dinek57 - Sob Lut 19, 2011 20:29

Dziękuje za konkretna odpowiedz :ok:
Pozdrawiam

keczu - Sob Lut 19, 2011 20:56

To ja troche zamace te konkretna odpowiedz. Co prawdz nie w UK ,ale w IRL pracuje jako diagnosta i wcale nie trzeba swiatel wymieniac. Wystarcza naklejki korekcyjne ktore np. ja na przegladzie musze zaakceptowac jak swiatlo daje plaska sciezke. A dla tego musze to zaakceptowac bo wiele starszych aut angielskich i z tamtego rynku wlasnie w ten sposob swiecily fabrycznie nawet jest specjalna opcja w systemie zeby tester inaczej testowal takie swiatla.. Wiec w UK jest akceptowalne jesli swiatla tak swieca ,a z naklejkami tak beda swiecic szczegolnie ze to starszego typu lampy gdzie ksztalt sciezki swiatla "robi" sie na szkle ,nie na odblasku. Najlepiej sie zapytac tam gdzie robia "MOT",ale mozesz w ten sposob zaoszczedzic troche kasy. Naklejki kupisz np. w Halfordsie. Pozdr.

[ Dodano: Sob Lut 19, 2011 19:56 ]
Oczywiscie jak chcesz mozesz wymienic lampy, to tak jakby ktos napisal ze te specjalne naklejki to badziewny sposob.

Adrian - Nie Lut 20, 2011 10:59

Europejskie sprzeda w Polsce, a za grosze kupi angliki i jeszcze na tym parę PLN zarobi. :mrgreen:
keczu - Nie Lut 20, 2011 12:16

AdrianWWL napisał/a:
Europejskie sprzeda w Polsce, a za grosze kupi angliki i jeszcze na tym parę PLN zarobi.

Moze i zarobi. Jasne ze lepiej lampy wymienic. Jesli auto juz jest w UK to ustawienie swiatel bedzie kosztowac ok 40£. Jesli samemu sie lampy przelozy to tylko taki koszt jesli nie to jeszcze robocizna ze przelozenie .W UK inne stawki :roll: