Zobacz temat - [MG ZR] Wiatraczek od chłodnicy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Wiatraczek od chłodnicy?

sic_corey - Czw Lut 24, 2011 21:04
Temat postu: [MG ZR] Wiatraczek od chłodnicy?
Mam taki problem. nie wiem czy to z powodu temp. panującej na zewnatrz ale po przejechaniu dosłownie 1 km włącza się ten wiatrak od chłodnicy. hałasuje strasznie i już nie wyłącza sie aż do zgaszenia auta. jeżeli od razu go odpalę (po zgaszeniu :D ) to znowu zaczyna chodzić. dopiero gdy autko troche postoi to po uruchomieniu na początku jest cicho ale po przejechaniu 1km wszystko zaczyna się od nowa. wie ktoś o co może chodzić ?
leszczu - Pią Lut 25, 2011 11:14

Sprawdź sobie czujnik od temperatury ten taki brązowy, bo on odpowiada za włączanie tego wentylatora. :grin:
http://www.roverki.pl/por...st-sprawny.html

Gruby530d - Pią Lut 25, 2011 20:10

Jak nie czujnik, to wszystkie weze czy sa cieple - czy jest obieg? Moze byc zatkany przy termostacie i nie puszcza wody. Wtedy czujnik zle odcyztuje i zalacza wiatrak
kloda90 - Sob Lut 26, 2011 04:15

Niestety ale mam chyba ten sam problem w moim roverku 200 :/ tyle że u mnie dochodzi jeszcze do tego: - szaleje czujnik temp w środku, - nawiew słabo grzeje, - auto po przejechaniu ok 20 km jak zaparkowałem samo zgasło i po ponownym odpaleniu po 5 sekundach gasło :(
leszczu - Sob Lut 26, 2011 15:28

kloda90, sprecyzuj swój problem i najlepiej to załóż sobie oddzielny temat. :wink: