Zobacz temat - Auta Po Tuningu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Auta Po Tuningu

radomraptile - Sob Lut 26, 2011 17:49
Temat postu: Auta Po Tuningu
kmjkpmp
kzrr - Sob Lut 26, 2011 17:50

Ten temat jest trochę bez sensu ? Co to znaczy auta seryjne i po tuningu ? Jaka jest klasyfikacja ?
radomraptile - Sob Lut 26, 2011 17:53

kzrr napisał/a:
Ten temat jest trochę bez sensu ? Co to znaczy auta seryjne i po tuningu ? Jaka jest klasyfikacja ?

w sumie racja poprawione. a myslac o autach seryjnych mialem na mysli o takich co bez tuningu i tak wyglaja bardzo ladnie , typu Mustang 1964

dobryziom - Sob Lut 26, 2011 18:02
Temat postu: Re: Auta Po Tuningu
radomraptile ale ten ZX300 jest seryjny oprócz felg :p co nie zmiana faktu ze jest wypaśny
kzrr - Sob Lut 26, 2011 19:35

radomraptile napisał/a:
a myslac o autach seryjnych mialem na mysli o takich co bez tuningu i tak wyglaja bardzo ladnie , typu Mustang 1964


Ale czy jest sens wstawianie zdjeć takich samochodów tutaj ? Jaki ma mieć to cel ?
Średnio poprostu rozumiem cel tego tematu.

dobryziom - Sob Lut 26, 2011 19:41

kzrr napisał/a:

Ale czy jest sens wstawianie zdjeć takich samochodów tutaj ? Jaki ma mieć to cel ?
Średnio poprostu rozumiem cel tego tematu.


jak ktoś ma zajawkę i ochotę niech wstawia ja lubię sobie pooglądać fajne furki a tym bardziej jak by były w jednym miejscu :)

Mad - Sob Lut 26, 2011 23:06

Mazda RX-7 z Tokio Drift

Po prostu kocham ten wózek w tym wydaniu:



radomraptile - Nie Lut 27, 2011 00:27

.....
Pływak - Nie Lut 27, 2011 00:33

radomraptile napisał/a:
co sadzicie.


... że zmarnowałeś godzinę :mrgreen:

kzrr - Nie Lut 27, 2011 08:43

dobryziom napisał/a:
jak ktoś ma zajawkę i ochotę niech wstawia ja lubię sobie pooglądać fajne furki a tym bardziej jak by były w jednym miejscu :)



Spoko, tylko ja będziesz chciał zobaczyć sobie fajną furkę a temat będzie miał 50 stron, to szybciej zajmie znalezienie tego w googlach niz na forum...

dobryziom - Nie Lut 27, 2011 10:25

kzrr napisał/a:
dobryziom napisał/a:
jak ktoś ma zajawkę i ochotę niech wstawia ja lubię sobie pooglądać fajne furki a tym bardziej jak by były w jednym miejscu :)



Spoko, tylko ja będziesz chciał zobaczyć sobie fajną furkę a temat będzie miał 50 stron, to szybciej zajmie znalezienie tego w googlach niz na forum...


ale mi nie chodzi o żaden konkretny model żeby go szukać w google :)

Tomi - Wto Mar 01, 2011 17:47

Bardzo lubię ten zderzak w ZR'ze :)
radomraptile - Pon Mar 28, 2011 16:46