Zobacz temat - [416si] KONTROLKA SRS PROBLEM CZY NIE??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416si] KONTROLKA SRS PROBLEM CZY NIE??

kamilos2521 - Sro Mar 02, 2011 16:26
Temat postu: [416si] KONTROLKA SRS PROBLEM CZY NIE??
Witam dzisiaj rano wymieniłem dużo bezpieczników w aucie i zauważyłem po raz pierwszy że po przekręceniu kluczyka w stacyjce pali mi się na czerwono kontrolka SRS po wymianie bezpieczników...i po 2-3 sekundach gaśnie czy tak powinno być i jest wszystko wporządku czy powinienem się już martwić????

Druga sprawa do dziś(jak nie paliła się kontrolka od srs) żeby odpalić auto musiałem na pilocie wciskać guzik bo dochodził dźwięk i nie mogłem odpalić...a odkąd pali mi się kontrolka nie musze naciskać żadnego guzika brak sygnału tylko od razu odpalam auto czy to jest coś powiązane z kontrolką srs czy coś zupełnie innego????????

szoso - Sro Mar 02, 2011 16:28

kontrolka srs ma się zaświecić i zaraz zgasnąć, nie jest ona powiązana z immo
kamilos2521 - Sro Mar 02, 2011 18:13

Rozumiem czyli do dzisiaj nie miałem poduszek spoko....ale już działają...ale dlaczego immo przestało działać wymieniłem tylko bezpieczniki z 10szt(to znaczy dołożyłem bo miałem pare wolnych miejsc gdzie nie było wogóle)

[ Dodano: Sro Mar 02, 2011 18:13 ]
Witam problem z immo rozwiązany dzięki za pomoc w sprawie kontrolki...
Temat uważam za zamknięty...

Paul - Sro Mar 02, 2011 18:17

kamilos2521 napisał/a:
problem z immo rozwiązany
No to pochwal się, co to było ?? ;p
kamilos2521 - Sro Mar 02, 2011 21:39

Szczerze to nie wiem jeszcze raz powyciągałem wszystkie bezpieczniki i włożyłem je jeszcze raz i immo zaczęło działać jak powinno więc nie wiem co to było a najważniejsze że działa i jest już ok...
Dzięki za pomoc