Zobacz temat - MG ZR 160
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - MG ZR 160

inc0 - Pon Mar 07, 2011 12:56
Temat postu: MG ZR 160
Aktualnie jeżdżę R25 z silnikiem 1.1 i chętnie przesiadłbym się na usportowioną wersje. Autko wizualnie bije wg. mnie desing większości sportowych samochodów ostatnich lat. Poszukiwania na allegro/otomoto najczęściej kończą się fiaskiem, bo większość nawet na zdjęciu pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli ktoś się orientuje w jakiś nieoficjalnych sprzedażach tego modelu w zadowalającym stanie, w okolicach woj. śląskiego oraz w przystępnej cenie, czy też może któryś z forumowiczów ma takowy samochód na sprzedaż, prosiłbym o post w tym temacie :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam
inc0

/e:

dodam, że porządna instalacja gazowa w tym samochodzie również mnie interesuje.

Krzysi3k - Pon Mar 07, 2011 13:04

inc0, po dobry samochód warto 500 km przejechać...
inc0 - Pon Mar 07, 2011 13:08

Krzysi3k napisał/a:
inc0, po dobry samochód warto 500 km przejechać...


Pewnie, że tak, ale może równie dobry znajdzie się w odległości 200km od danego punktu? :)

Rozszerzam granice na całą Polskę ^^

leszczu - Pon Mar 07, 2011 13:11

inc0, zaglądaj od czasu do kącika Giełda, może coś wyrwiesz porządnego. :wink:
bonus89 - Wto Mar 08, 2011 22:00

Sory ale tak czytam najpierw ogłoszenie a teraz ten temat i nie mogę powstrzymać się od komentarza.

inc0 napisał/a:
Kupię MG ZR 160 we wszystkich kolorach poza zółtym/czerwonym, przebieg niewiększy niż 120000tys., interesuje mnie historia napraw, uszkodzeń [jeżeli takowe są(włącznie z zarysowaniami)]. Najlepiej w okolicy Częstochowy, woj. Śląskie, Opolskie.., lecz nie przerazi mnie podróż po naprawdę ciekawą ofertę. Najlepiej z instalacją gazową. Granica cenowa do ~12tys pln.


Za tą cene radził bym kupić R25 z młodego rocznika albo R200VVC w dobrym stanie. Do tego instalacja gazowa? Przeraża mnie Twoja oferta co do oczekiwań, zawsze pisałem że wszystko warte swojej ceny obyś tylko nie doświadczył tego co prędzej czy później się okaże w takim aucie za taką sumę. Tutaj ostatni przykład:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=65879

marcinmarcin - Wto Mar 08, 2011 23:03

bonus89 napisał/a:
Przeraża mnie Twoja oferta co do oczekiwań, zawsze pisałem że wszystko warte swojej ceny obyś tylko nie doświadczył tego co prędzej czy później się okaże w takim aucie za taką sumę. Tutaj ostatni przykład:
:mrgreen: :ok:

[ Dodano: Wto Mar 08, 2011 23:03 ]
Wiem że przepłaciłem w 2008r, jeszcze na dodatek musiałem dupsko ruszyć do Belgii, ale było warto - przez 3 lata nie miałem awarii na drodze, HGFa, Check Engine, a pojawiające się problemy to praktycznie wyłącznie sprawy eksploatacyjne... a jak czytam problemy "okazyjnie" kupionych 160 to włos się na plecach jeży...

pgrad - Sro Mar 09, 2011 09:10

Za tą cenę kupisz tylko samochód (MG ZR 160) po powodzi, albo taki do którego trzeba dołożyć ze 3k żeby wyglądał i jeździł normalnie, lub ma przeszłość powypadkową. Weź pod uwagę, że oprócz ceny samochodu dochodzą koszty rejestracji, poza tym należy wymienić rozrząd, olej, filtry co też kosztuje. Zawsze trzeba sobie zostawić rezerwę parę stówek bo jak Ci coś wyskoczy niespodziewanie to zostaniesz bez samochodu do następnej wypłaty... Ostatnio nawet pojawiło się kilka tych MG, problem w tym że większość jest z Niemiec gdzie dwa miesiące temu była powódź. Ostatnio nawet takiego oglądałem, trzeba by dołożyć do niego 5k zł żeby nim spokojnie jeździć. Poza tym nie wiadomo czy za rok nie wyjdzie na nim ruda.
marcinmarcin - Sro Mar 09, 2011 09:55

Poczekajcie spokojnie aż traficie na naprawdę fajny egzemplarz - to auto daje mnóstwo frajdy i banana (ale warunkiem jest że jeździ ;) ). Mój pierwszy post na forum to było zapytanie o auto bardzo podobne do mojego (2005, podobny przebieg, czarne). Ja jeżdżę bezproblemowo przez 3 lata (w tym wiekszość czasu jako codzienne auto - praca, trasy, wakacje), a to auto z Gniezna cały czas na allegro (ostatnio jako 200% bezwypadek z uszkodzonym silnikiem).
inc0 - Sro Mar 09, 2011 16:59

Zdaje sobie sprawe z tego jakie koszty oprocz zakupu samochodu mnie czekają, dlatego rzucilem przykladową kwotę. Nie widze potrzeby linczu mojej osoby w tym temacie.. Jestem cierpliwy, więc czekam na okazje.
pgrad - Sro Mar 09, 2011 17:24

Nikt nie miał zamiaru Cie linczować. Sam miałem zamiar wydać nie więcej niż 12k, ale po przejrzeniu ofert podniosłem fundusz na samochód do 16k. 3/4 ofert w internecie jest tam już od roku, albo dłużej. Wpisz sobie w archiwum allegro tytuły aukcji albo w google to sam się przekonasz. Gdyby te samochody były choć w miarę dobre to najpóźniej po miesiącu by ich nie było. Zastanawiam się czy nie sprowadzić samochodu z zagranicy. Jednak nie mam gwarancji, że będzie to samochód lepszy od tych które są w Polsce... Na razie wolę poczekać, być może się coś trafi.
inc0 - Sro Mar 09, 2011 17:35

http://motoallegro.pl/mg-zr-160km-i1494772379.html

ktos zauwazył cos niepokojącego w tym MG?

ew, moze byl juz wystawiany?

pgrad - Sro Mar 09, 2011 17:45

Był wystawiony rok temu:
http://archiwumallegro.pl...-872797874.html
czy coś z nim jest nie tak to nie wiadomo. Właściciel go zarejestrował i chyba przez rok nim jeździł. Zdjęcia są raczej z przed roku.

Ciufa - Sro Mar 09, 2011 18:21

mały OT sorry ;)
inc0,
jak bedziesz gotów wydać 20 tys zł to napisz mi PW ;]

marcinmarcin - Sro Mar 09, 2011 19:27

inc0 napisał/a:
http://motoallegro.pl/mg-zr-160km-i1494772379.html

ktos zauwazył cos niepokojącego w tym MG?

ew, moze byl juz wystawiany?


Nie żebym się czepiał, bo to jeszcze nie musi o niczym świadczyć (generalnie auto wygląda przyzwoicie), ale u mnie przy przebiegu 86kkm kierownica praktycznie wygląda jak nowa...

bonus89 - Czw Mar 10, 2011 01:01

marcinmarcin napisał/a:
Nie żebym się czepiał, bo to jeszcze nie musi o niczym świadczyć (generalnie auto wygląda przyzwoicie), ale u mnie przy przebiegu 86kkm kierownica praktycznie wygląda jak nowa...
Trafna uwaga, u mnie przy 240k jest mniej wyślizgana a wszystkie fałdki widać dokładnie, tu jest ostro spolerowana
Krzysi3k - Czw Mar 10, 2011 07:16

A mnie się wydaje, że jest plakiem posmarowana i się błyszczy. I nie jest przytarta :)
marcinmarcin - Czw Mar 10, 2011 10:18

Tak u mnie wyglądał środek auta zaraz po kupnie (47-48kkm).
leszczu - Czw Mar 10, 2011 12:58

Krzysi3k napisał/a:
A mnie się wydaje, że jest plakiem posmarowana i się błyszczy. I nie jest przytarta :)

Też mi się tak wydaje. :wink:

inc0 - Pią Mar 11, 2011 12:54

http://otomoto.pl/mg-zr-z...-C17787538.html

http://otomoto.pl/mg-zr-klima-gaz-C13945008.html

http://otomoto.pl/mg-zr-1...-C17801832.html

co powiecie na te egzemplarze? Ktos sie nim interesowal moze?

leszczu - Pią Mar 11, 2011 14:49

http://otomoto.pl/mg-zr-z...-C17787538.html
Fotki kiepskiej jakości, trudno coś dopatrzeć. No i brak jednego progu. :/ Czyżby zgubił ?? :razz:
http://otomoto.pl/mg-zr-klima-gaz-C13945008.html
Lampy od modelu R200 lub r25 :/ I coś mi się wydaje, że był już na forum opisywany. :wink:
http://otomoto.pl/mg-zr-1...-C17801832.html
To ten sam co w drugiej aukcji. Tylko, że drożej wystawiony. :wink:

bociannielot - Pią Mar 11, 2011 15:10

moja rada - nie szukaj ofert komisów, postaraj się znależć auto od osoby prywatnej :ok:
Gruby530d - Pią Mar 11, 2011 18:43

Od osoby prywatnej. Najlepiej salonowke, bezwypadkowa, serwisowana. za 12 tys z gazem <hahaha>
bociannielot - Sob Mar 12, 2011 09:53

Gruby530d, ale o co Ci chodzi, lubisz kupować w komisie, gdzie z reguły najtańsze szroty stoją z zagranicy na dodatek podmieniane wszystko od akumulatorów po radia? 2x kupowałem od handlarzy i się za każdym razem zawiodłem raz od osoby prywatnej i było ok, naprawdę nie polecam komisów, zresztą pracuje z handlarzem i nie jednego znam - a jakoś kupując ostatnie auto polowałem własnie na osobę prywatną zamiast zamówić u nich. Ale co to ja wiem, przecież gruby mnie wyśmiał - więc pewnie on ma rację :ok:
Ciufa - Sob Mar 12, 2011 10:34

bociannielot napisał/a:
Ale co to ja wiem, przecież gruby mnie wyśmiał

przeczytaj jego post jeszcze raz :ok:
ja go troche inaczej zrozumiałem ;)

memphisto - Sob Mar 12, 2011 11:16

Gruby530d napisał/a:
Od osoby prywatnej. Najlepiej salonowke, bezwypadkowa, serwisowana. za 12 tys z gazem <hahaha>


mi to wygląda na ogólnie śmieszne kryteria i nie do osiągnięcia a nie nasmiewanie się z kogoś : )

Co do auta to są 2 opcje:

Możesz kupić zadbany egzemplarz za 17-20k i jeździć bezawaryjnie długi czas

i tutaj offtopując polecam auto ciufci (o ile chce sprzedać bo niby za 20k może)

Auto pewne, z pewnej ręki, na 100% trybi i dodatkowo masz w cenie (chyba :D ) komplet opon zimowych dwusezonowych + fele letnie 17" i uwaga uwaga... praktycznie nowiutki zawias gwintowy :mrgreen:

Jakbym miał tyle co on chce to bym pewno się zastanawiał nad tym ZR

Ale jest jeszcze 2 opcja, jak nie masz kasy tyle, to mozna kupić coś za 14k i sobie co miesiąc-dwa dokładać tu płyny, tu rozrząd itp koniec końców i tak włożysz 3-4tyś ale w dłuższym czasie :)

bociannielot - Sob Mar 12, 2011 11:35

chodzi o to że na handel przyjeżdżają za małą same padła, a jak kupisz od kogoś kto posiada autko z rok albo dwa to masz pewność że musiał zrobić przy autku przy najmniej podstawowe wymiany eksploatacyjne żeby w ogóle jeździć, czyli tak jak memphisto, napisał a głupie uwagi na temat salonówek, no cóż nie każdy ma kasę żeby od razu igłę za 20k kupić.
Gruby530d - Sob Mar 12, 2011 11:45

Jakby tych MG bylo 20 tys na allegro jak np golfow 4, to moglbys szukac salonowke itd od wlascieli. Ale ich nawet nie ma 10. Z wystawionych od wlascieli zostaly same szroty, wlasnie po te 9 tys. Bo jak cos bylo dobrego to poszlo nie za 9 tylko za 17. Wiec chyba latwiej trafic okazje od handlarza z niemiec niz osoby prywatnej w polsce. Bo oni musza trzymac sie cen tych zaresjtrownaych szrotow po 9 tys.
Dlatego wybierajac kryterium kupna samochodu od kogo kupwac i przez to rezygnowac. To nie obrazajac trzeba byc kretynem. Przy takim zalozeniu nigdy nie bedziesz jezdzil MG zr 160.
Czy wole od handlarza, czy osoby prywatnej? Od prywatej nie kupie sprowadoznego. A krajowek nie ma. BYly sprowadzone pare lat temu, a wtedy sie rozbite sprowadzalo. Jezdza po naszych drogach to wiadome, jak zawieszenia wygladaja.
Od hanlarza mozna teraz trafic teraz jakas okazje. Tylko oczywiscie trzeba to ogladnac i sprawdzic a nie pisac od handlarza. Jak ktos ma pretensje do handlarza ze za 10 tys nowke po powodzi sprzedaje to tego tez nie rozumie. Powien miec do siebie pretensje ze jest naiwny i mysli ze za 10 kupi nowke. Otym sie juz kolega jeden przekonal jak ogladnal powodziana.
Jak jest tanio u handlarza to musial kupic tanio, wiec albo rozbity, albo po powodzi. Albo w przypadku mg po hgf i to za grosze kupuja nieraz calkiem ladne auta.
WIec konczac jakbym mial wydac powiedzmy 12 tys na mg to wolalbym od handlarza. Bo moge tracic jakis odbtarty, albo po hgf i wiem co mam. Powodziany oczywiscie odrazu odpadaja.

flapjck1 - Sob Mar 12, 2011 16:01

ale o co kaman?

przeciez tak jak napisales sam mg zr160 jest tak zarabiscie duzo ze po odrzuceniu tych ktore na dzien dobry ze zdjec strasza zostaje kilka-kilkanascie sztuk porozrzucanych po calym kraju - czy to handlarz czy osoba prywatna

a zawias w zr to tylko kilka gumek i 4 amorki - do zs komplet tulej zawiasu to juz konkretne wydatki niestety ;/ i amory sensowne ciezko osiagalne ( czyt, drogie w pieron )

Gruby530d - Sob Mar 12, 2011 17:42

Czyli wynika ze wszystkie sa zrypane. I nie ma sie co dziwic bo na mobile bezwypadkowe i malym przebiegiem 6 tys euro. I tez w takim za 6 tys euro trzeba zmienic klocki tarcze rozrzady oleje. I z czasem uszczelke w tych modelach to norma. To jeden piernik czy za 9 czy za 17, to cos musialo z nimi byc nie tak ze trafili do polski.
A z tym ze jezdzi jakis 2 lata po kraju to znaczy ze dobry to sie nei zgorze. Bo jak zrobil uszczelke 2 lata temu to nie da Ci gwarancji ze po nastepnych 80 tys nie padnie znowy.
A jak sam sobie zrobisz to pewnie te 80 bez niczego zrobisz

marcinmarcin - Sob Mar 12, 2011 18:44

Gruby530d napisał/a:
Czyli wynika ze wszystkie sa zrypane
Ciężko, ale pewnie się da, ja po ładne auto jechałem do Belgii.
Gruby530d napisał/a:
A z tym ze jezdzi jakis 2 lata po kraju to znaczy ze dobry to sie nei zgorze. Bo jak zrobil uszczelke 2 lata temu to nie da Ci gwarancji ze po nastepnych 80 tys nie padnie znowy.
No widzisz, ja jeszcze nie miałem problemu z uszczelką mimo 86kkm i nie wymieniłem jeszcze żadnego elementu w zawieszeniu (nawet końcówek układu kierowniczego) - po prostu zero luzów. Na amortyzatorach mam około 40kkm (wcześniej gwint) i tez zero zużycia - według trzepaczek na ostatnim przeglądzie technicznym.

[ Dodano: Sob Mar 12, 2011 18:44 ]
Gruby530d napisał/a:
To jeden piernik czy za 9 czy za 17, to cos musialo z nimi byc nie tak ze trafili do polski.
Hehe mój akurat trafił do Polski bo właściciel po skończeniu studiów poszedł do pracy i dostał auto służbowe...
bonus89 - Sob Mar 12, 2011 18:45

wszystko zależy od tego jak się eksploatuje autko. A jeśli chodzi o silnik, to raz dobrze zrobiony HGF a potem dbanie o płyny i nie gówniarskie pałowanie go na zimnym bardzo pomaga. Te silniki same nie łapią HGFa, mój często nagrzany dobrze dostawał w dupę i nic się nie działo, do tej pory kiedy sam z głupoty śpieszyłem się mocno i zimny dostał troszke w dupe :(
Gruby530d - Sob Mar 12, 2011 20:29

Tu racja, Z tymi uszczelkami to glownie zalezy kto i jak jezdzil. Ty masz 90 tys i zadnych klopotow i moze jeszcze dlugo pojezdzic. A inni mowia ze maja igelki a po 40-50 tys zrobiony hgf. Czy swiadczy to tylko jak ten samochod byl uzytkowany ze tak szybko padla. Jedni pisali ze kiedy byl wystawiony mg co mial 160 tys km i ze to juz koncowka naten silnik. Bo 100 tys nie wytrzymuja. A moze wlasnie on byl wyjatkowo dobry i dobrze uzytkowany jak tyle wytrzymal bez hgf. Dlatego nie za zasad najlepiej kazdy egzemplarz sprawdzic samemu przed kupnem.
marcinmarcin - Sob Mar 12, 2011 22:13

bonus89 napisał/a:
Te silniki same nie łapią HGFa, mój często nagrzany dobrze dostawał w dupę i nic się nie działo, do tej pory kiedy sam z głupoty śpieszyłem się mocno i zimny dostał troszke w dupe :(
Nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć 4k przed dogrzaniem auta. Znajomy który pracował kiedyś w daewoo (montowali 1.4 K-Series w poldolocie) "poinformował" mnie jak chimeryczne są to silniki i jak duże znaczenie ma odpowiednie dociśnięcie uszczelki do ścianek, co ma miejsce dopiero po nagrzaniu silnika (różnice rozszerzalności śrub, tulei, oraz bloku/głowicy).
pgrad - Nie Mar 13, 2011 20:15

flapjck1 napisał/a:
ale o co kaman?

przeciez tak jak napisales sam mg zr160 jest tak zarabiscie duzo ze po odrzuceniu tych ktore na dzien dobry ze zdjec strasza zostaje kilka-kilkanascie sztuk porozrzucanych po calym kraju - czy to handlarz czy osoba prywatna


Mylisz się, zostaje jedna góra 3 sztuki, z tego dwie na drugim końcu kraju. Miałem dzisiaj kupić samochód, ale ktoś mi podkupił. Szkoda, że już zrobiłem 100km do sprzedawcy. Ale dlaczego mnie to nie zdziwiło? Sam do mnie zagadał czy bym nie kupił od niego samochodu. Jak z gościem gadałem to nie chciał zaliczki, nic. Na 100% w niedziele Pan przyjedzie, ja dla Pana to auto zatrzymam. A teraz gada, że kto pierwszy ten lepszy. Po prostu taka mentalność co poniektórych. Jutro jadę kolejne auto oglądać... Ciekawe jak będzie tym razem.

flapjck1 - Nie Mar 13, 2011 20:21

no owszem przejaskrawilem

ale rynek na mg zr jest znaaaaaaaacznie ograniczony

inc0 - Wto Kwi 19, 2011 11:03

http://otomoto.pl/mg-zr-2...-C15831479.html

co to?

ogladal to ktos?

memphisto - Wto Kwi 19, 2011 11:08

inc0 napisał/a:
co to?


auto / ogłoszenie / link :mrgreen:

inc0 napisał/a:
ogladal to ktos?


nie. A wiesz dlaczego ?

Cytat:
Opis pojazdu:

gaz sekwencja,puka w silniku


Jak chcesz to kup go i od razu na innej aukcji silnik :wink: Bo jak puka w silniku to to może być wiele rzeczy - lepiej za te pieniądze kupić przed liftem ew dołożyć i kupić po lifcie działającego :wink:

Pukanie w silniku to mogą być zawory ale mogą też być korbowody itd.. Autko może się okazać beczką bez dna

inc0 - Wto Kwi 19, 2011 11:13

memphisto napisał/a:
inc0 napisał/a:
co to?


auto / ogłoszenie / link :mrgreen:

inc0 napisał/a:
ogladal to ktos?


nie. A wiesz dlaczego ?

Cytat:
Opis pojazdu:

gaz sekwencja,puka w silniku


Jak chcesz to kup go i od razu na innej aukcji silnik :wink: Bo jak puka w silniku to to może być wiele rzeczy - lepiej za te pieniądze kupić przed liftem ew dołożyć i kupić po lifcie działającego :wink:

Pukanie w silniku to mogą być zawory ale mogą też być korbowody itd.. Autko może się okazać beczką bez dna


rozumiem =]

Ciufa - Wto Kwi 19, 2011 12:30

te auto wisi an otoMoto jakieś dwa lata już
memphisto napisał/a:
Bo jak puka w silniku to to może być wiele rzeczy

mi też puka w silni i każdy ZR 160 jakiego słyszałem puka ;)

marcinmarcin - Wto Kwi 19, 2011 15:00

Ciufa napisał/a:
mi też puka w silni i każdy ZR 160 jakiego słyszałem puka
Mój pierwszy post na forum dotyczył zapytania o to auto ;) podobny do mojego - rocznik, kolor itp. - ale już kilka lat do sprzedania i cały czas jakieś jaja - pamiętam że w 2008 był po HGF i miał kierownicę obszyta taka gładka skórą...
Gruby530d - Wto Kwi 19, 2011 20:48

A ogladal ktos to na zywo? Bo faktycznie ponad rok wystawiony od 20-18 i teraz 13500? Ciekawe jak reszta poza silnikiem. Bo silnik to 2,5 tys i mozna zmienic. A budy juz nie
marcinmarcin - Wto Kwi 19, 2011 22:28

http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#206488
Ciufa - Wto Kwi 19, 2011 22:33

marcinmarcin, chcesz powiedzieć, że te auto sie sprzedaje już 4 lata ;>
marcinmarcin - Sro Kwi 20, 2011 09:54

Ciufa napisał/a:
marcinmarcin, chcesz powiedzieć, że te auto sie sprzedaje już 4 lata
Co jakiś czas go widać :) a jakie powody to już nie moja broszka...

[ Dodano: Sro Kwi 20, 2011 08:57 ]
I nie 4 tylko 3 jak coś :P

[ Dodano: Sro Kwi 20, 2011 09:54 ]
przebieg rośnie, więc ktoś nim cały czas normalniej jeździ...

PopeY - Czw Kwi 28, 2011 17:35

Ja ze swoim bujam się już rok :cry:

masakra,


http://otomoto.pl/show?id=C18698344

Krzysi3k - Czw Kwi 28, 2011 17:41

Za 11 tysiaków nikt nie chce? Gdybym ja miał teraz kupować samochód to bym go brał :P
PopeY - Czw Kwi 28, 2011 19:00

nie jest może w stanie idealnym bo to nie salonówka

ale nie jest też sklepany z klilku

cena adekwatna do stanu

przy czym posiadam jeszcze oryginalne części tłumik lampy tył...

bonus89 - Czw Kwi 28, 2011 23:51

PopeY, po 140 tysiach fotel już się przetarł? :>
PopeY - Pią Kwi 29, 2011 18:43

już był przetarty jak go kupowałem,gościu grubas który go sprowadził czymś zachaczył...przebieg w 99% autentyczny.:)
Gruby530d - Sob Kwi 30, 2011 21:30

To proponuje dla kupowicow opisanie wszystkich wad co za i co za przeciw. I moze ktos sie skusi na zakup. wiadomo lepiej kupic od klubowicza taniej jak jest cos nie tak i podrobic niz pwakowac sie w txn gw... nie znane. Cena widze ze dobra to pisz co trzeba zrobic zajnomemu podboa nie moj i moze bym mu za dobre cene wcisna twoj. Ale bez fuszeki i sciemniania zeby bylo wiadome co zrobic i obliczyc czy warto.
qwerty32121 - Czw Maj 05, 2011 16:46

http://otomoto.pl/mg-zr-z...-C18621338.html

Powyższy był już na forum omawiany?

leszczu - Czw Maj 05, 2011 17:46

qwerty32121 napisał/a:
http://otomoto.pl/mg-zr-zr160-1-8-16v-160km-bezwypadko-C18621338.html

Powyższy był już na forum omawiany?

Jakoś go nie kojarzę. :wink: Więc może nie był opisywany. :grin:

Oprócz braku jednego progu i znaczka na tylnej klapie to wygląda nawet, nawet. :wink:

Gruby530d - Czw Maj 05, 2011 19:15

Byl wystawiony przez kogos innego, ale nie zarejestrowany. Sprowadzony z niemiec jako bezwypadkowy. Dosyc szybko ktos go kupil i zniknal z forum. Trzeba poszukac, pisali ze prog, gdzies odpadl:P Teraz nowy wlasciel sprzedaje zarejestrowane, w cenie podobnej jaka byla za niezarejestrowany? Jak faktycznie nie malowane, bezwypadkowe z takim przebiegiem to okazja.
marcinmarcin - Czw Maj 05, 2011 23:57

Gruby530d napisał/a:
Byl wystawiony przez kogos innego, ale nie zarejestrowany. Sprowadzony z niemiec jako bezwypadkowy. Dosyc szybko ktos go kupil i zniknal z forum.
A był gdzieś na forum? bo nie kojarzę...
Gruby530d - Pią Maj 06, 2011 15:52

Tak byl. Skojarzylem potym progu. Bo ktos pisal ze co sie stalo ze go nie ma? I odpisywali pewnie odlecial. Trzeba przegladnac jakies 2 miesiace temu.