Zobacz temat - Konkurś Autoświata 2011
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Konkurś Autoświata 2011

kzrr - Wto Mar 15, 2011 18:58
Temat postu: Konkurś Autoświata 2011
Trzeba by trochę sprawę nagłośnić jak w tamtym roku. Jesteśmy już tam wpisani - czy to pozostałość po tamtym roku czy nowe konto nie wiem ale raczej pozostałość. Trzeba by zmienić bo dane są z 2009 roku. Ktoś z "góry" na pewno ma dostęp do naszego konta tam. :)


http://www.auto-swiat.pl/fankluby

http://www.auto-swiat.pl/.../klub-roverkipl

Trochę kiepsko bo konkurs trwa do 11 kwietnia. A jesteśmy chyba w dalekie dupie...

colin1983 - Wto Mar 15, 2011 20:26

na chwile obecną mamy 39 głosów i 40 miejsce :razz:
Alexi - Wto Mar 15, 2011 21:17

Już trochę więcej a z mojej strony lecą dwa ;-) ja i moja Agnieszka ;)
andrew0503 - Wto Mar 15, 2011 21:36

Z mojej strony też trochę głosów poleciało wczoraj ode mnie i mojej "rodziny", było parę adresów e-mail :razz:
maryba - Wto Mar 15, 2011 21:40

ja również.. przy okazji zapytam się - czemu tylko dla klubowiczów ? nie możemy tego na ogół dać ?
kzrr - Wto Mar 15, 2011 21:52

maryba, w sumie nie wiem dlaczego akurat tutaj wrzuciłem :) Pewnie że można go przesunąć gdzie indziej. W tamtym roku ładnie chyba 7 miejsce mieliśmy, chłopaki pojechali, opowiedzieli etc było bardzo dobrze. To chociaż fajnie żebyśmy w tym roku gdzieś w TOP15 byli. Bo raczej na wysokie miejsce nie ma już szans. :)
MaReK - Wto Mar 15, 2011 21:53

Możemy. Ma być banner i mailling, ale... ja po ostatnich odwiedzinach w siedzibie, kiedy dostaliśmy się do pierwszej 10-tki utwierdziłem się w przekonaniu, że to czyste napędzanie komercyjnej machiny :)

Nie sprawdziłem nawet, ale jestem ciekaw czy w tym roku istnieje w spisie ich marek Rover i MG z odpowiednimi oznaczeniami. Poza tym, jak przyznali sami prowadzący tą zabawę wszystko ma na celu zbudowanie na serwerach autoświata jednej wielkiej bazy z artykułami informacjami, które są np. na naszym forum/stronie. My zgadzamy się na ich upublicznienie na łamach ich strony, ale tym samym tracimy wszelkie prawa do nich. To tak w telegraficznym skrócie. Nie śledziłem już dalej ich ruchów. Część ludzi zebranych w sali przy ul. Domaniewskiej było lekko oburzonych tym pomysłem.

Nie wiem jak dzisiaj wygląda system głosowania, ale wtedy był mocno naciągnięty.
Oszustwo na potęgę ;) Nawet jeśli konkurs miałby być z góry ustawiony, to trzeba przyznać, że poprzedni zwycięzca zasłużył sobie na to prezentacją.

W tym roku powinien wygrać klub Audi A3 ;P

Na plus - poczęstunek w czasie prezentacji klubów ;) Zimny catering, napoje...

kzrr - Wto Mar 15, 2011 21:56

MaReK napisał/a:
Na plus - poczęstunek w czasie prezentacji klubów ;) Zimny catering, napoje...


a hostessy :D ?

MaReK - Wto Mar 15, 2011 22:11

Nie było hostesss. Chyba klub Audi A3 miał w swoich szeregach niewiastę.
Być może też Honda Civic Klub Polska, ale nie pamiętam już.

[ Dodano: Wto Mar 15, 2011 22:11 ]
http://www.auto-swiat.pl/katalog-aut - widzicie tam któryś ze znaczków naszych marek ;D ?

kasjopea - Wto Mar 15, 2011 22:16

Żenada.
Tym bardziej, że byliście na finale, więc wypadałoby, aby Rovera i MG dodali ;) .

MaReK - Wto Mar 15, 2011 22:20

IKS mogłaby dodać info na tym portalu społecznościowym... fuckbook, falsebook czy jak mu tam ;)
maniaq - Sro Mar 16, 2011 01:01

przynajmniej glosowanie mailowe , z potwierdzeniem bedzie trudniejsze, niz po IP :) ale nadal sa tacy co sie nudza w pracy i zaloza 100 kont :rotfl:

IMHO zlac temat ;) Nie zgodzil sie klub na udostepnienie danych, to nie ma nas nawet w tabeli z markami aut, mimo ze bylismy w "top ten" O_0

tak czy siak jak zdecyduje gora, ja dla zasady glosik dodalem , nie szkodzi mi, ani klubowi :D

MaReK - Sro Mar 16, 2011 01:34

maniaq napisał/a:
IMHO zlac temat ;) Nie zgodzil sie klub na udostepnienie danych, to nie ma nas nawet w tabeli z markami aut, mimo ze bylismy w "top ten" O_0

O czym piszesz?
Jakich danych?

Klub nie musi się na nic zgadzać, żeby marka i jej logo były dostępne w spisie.

Klub jako Zarząd nie zgodzi się - podobnie jak wiele innych organizacji tego typu - na oddanie naszych dóbr firmie, która będzie z tego czerpać korzyści...
Chyba, że piszesz o jakiś innych danych...

Nie ma to jednak żadnego związku z tym, że do dziś dnia dla redakcji Auto-Świat'a marka Rover czy MG nie istnieje. Nie umieścili jej nawet po dwóch czy trzech prośbach e-mailowych, a także po upomnieniu słownym podczas spotkania w 2010 roku.

Jugol - Sro Mar 16, 2011 01:53

Odemnie poszły dwa, ale na tym nie koniec, jak w zeszłym roku całe stado znajomków nakłonię do głosowania ;)
Pawkaz - Sro Mar 16, 2011 08:40

Glos oddany.Smutne jest to, ze lubiana przeze mnie gazeta nie umiescila logo Rovera oraz MG
Jest coraz lepiej-mamy teraz 8 miejsce

-IKS- - Sro Mar 16, 2011 08:43

ja zagłosowałam trzy razy :mrgreen:
i wlepiłam linka do głosowania na fejsbzika

shudder - Sro Mar 16, 2011 08:49

Więc i ode mnie kilka głosów poszło... ;)
MaReK - Sro Mar 16, 2011 08:50

Na poprzednim spotkaniu w redakcji AŚ, bardzo dużo pytań ze strony "kapituły" padało w kontekście współpracy z firmami zewnętrznymi dostarczającymi części, usługi ASO, itp. itd. Saab, Audi czy Honda mogą takie firmy mieć, bo ich marki wciąż żyją. My nie mamy już nikogo oprócz Chińczyków :)

Organizacja Zlotu przez AŚ nie jest bezinteresowna. Oni będą chcieli tam mieć sponsorów jeszcze w postaci firm, które mogą się zareklamować na takiej imprezie. Wymarła marka Rover/MG, która póki co w naszym kraju istnieje pod flagowymi modelami R200/25, R75 nie będzie kąskiem właściwie dla nikogo ;)

Krótko pisząc - z nas nie będzie kasy ;)
Jesteśmy silną i zorganizowaną grupą społecznościową, ale liczyć musimy sami na siebie.

Ale pobawić się w głosowanie możemy ;)
Nic nie stoi na przeszkodzie.

charlee - Sro Mar 16, 2011 08:58

Głos oddany.
szamanpl - Sro Mar 16, 2011 09:38

głos oddany, mamy 400 pkt.
Brt - Sro Mar 16, 2011 09:56

MaReK napisał/a:
na tym portalu społecznościowym... fuckbook, falsebook czy jak mu tam

fujzbuk się pisze :P ;) ... głos poszedł, a o odczuciach z poprzedniej edycji MaReK już się wypowiedział ;) ... catering był ok :lol:

maniaq - Sro Mar 16, 2011 10:04

Mi chodzilo wlasnie o to podejscie do tematu w postaci braku LOGO marki i klubu, ktory byl w pierwszej 10 ! To pokazuje ze generalnie nie traktuja nas powaznie.

Trzeba to traktowac w ramach zabawy ;)

polakpolak29 - Sro Mar 16, 2011 10:26

Głos oddany :grin:
slax - Sro Mar 16, 2011 11:11

głosik oddamy, puki co mamy 7 miejsce
maniaq - Sro Mar 16, 2011 12:40

nie wiem gdzie to przy "okazji" zapytam tutaj - Ile stron, odslon klubowych jest na FB >? moze by tak zrobic jeden, bo widze ze powstal zalozony przez Marka kolejny O_o

Wczesniej zrobila to IKS, teraz MArek... ? ja biedny zuczek nie wiem, ktory jest niejako "oficjalny" :)

martens - Sro Mar 16, 2011 15:14

glos oddany
Nowal - Sro Mar 16, 2011 15:19

i ja oddałem głos :)
InEs - Sro Mar 16, 2011 15:47

Ja również melduje o oddaniu głosu - i na tym nie koniec
Speedy - Sro Mar 16, 2011 16:17

Do piątego miejsca brakują nam 2 głosy :mrgreen: nie jest źle :twisted:
leszczu - Sro Mar 16, 2011 16:31

Głosik poszedł. :wink:
kzrr - Sro Mar 16, 2011 17:02

Nawiązując do tego co pisał Marek - dokładnie to zgadza się w 100%. Ale skoro drugi raz będziemy w finale to chyba też o czymś świadczy. Autoświat jest chyba największą gazetą motoryzacyjną w Polsce ( nie mówie o jakości, mówie o popularności, ilości sprzedawanych egz za tydzień czy miesiąc). I nie wiem jak innych ale mnie razi trochę fakt wszystkich danych za 2009, można by zaktualizować za 2010r.
kasjopea - Sro Mar 16, 2011 17:42

kzrr napisał/a:
I nie wiem jak innych ale mnie razi trochę fakt wszystkich danych za 2009, można by zaktualizować za 2010r.
Wysłałam do nich mail w tej sprawia. Czy poprawią to już w ich gestii pozostaje.
kruszan - Sro Mar 16, 2011 17:52

Poszło dziś kilka głosów :)
Rokosz - Sro Mar 16, 2011 18:11

Też oddałem głos, choć czynnie na forum rzadko się udzielam ;)
monia0023 - Sro Mar 16, 2011 18:25

Parę głosików poszło :mrgreen:
borsi - Sro Mar 16, 2011 18:44

nie da rady to wszystkich na forum wysłać maila zbiorowego o oddaniu głosu ?
thef - Sro Mar 16, 2011 18:48

borsi napisał/a:
nie da rady to wszystkich na forum wysłać maila zbiorowego o oddaniu głosu ?
A sprawdziłeś skrzynkę?
kipy - Sro Mar 16, 2011 19:03

Ja również puściłem pare głosików :wink:
BoloSr - Sro Mar 16, 2011 19:11
Temat postu: Re: Konkurś Autoświata 2011
poszlo i to razy 3 :)
claudii - Sro Mar 16, 2011 20:44

hehe u mnie też razy 3 w pełni prawnie bez oszukiwania :)
maryba - Sro Mar 16, 2011 20:49

i już 4 miejsce :) - takiego zrywu chyba nikt nie miał :)
borsi - Sro Mar 16, 2011 21:23

thef, ale chodzi mi o coś takiego jak kiedyś Markzo napisał w sprawie kalendarza do wszystkich na forum.
Brt - Sro Mar 16, 2011 21:26

poszedł mailing do wszystkich ;)
borsi - Sro Mar 16, 2011 21:33

hmmm...widocznie nie doszedł do mnie :/
Harry - Sro Mar 16, 2011 22:43

no i 3 miejsce jest :mrgreen:
Pływak - Sro Mar 16, 2011 22:48

.... i z czego się cieszyć? Z tego, że w tym kraju to nawet taki konkurs nie może być rozstrzygnięty bez przekrętów? Ciekaw jestem jak wyglądał by ranking gdyby tylko aktywni użytkownicy forum mogli oddać po jednym głosie. Pewnie aktualne 3 pierwsze kluby były by daleko w tyle...
MaReK - Czw Mar 17, 2011 00:02

Też nie jestem zadowolony z tego, że wynik naciągnięty jest przez kilka osób.
Szkoda jednak, że system znowu daje się oszukać. Chociaż wartości są dużo mniejsze niż to miało miejsce rok temu.

Jeśli chłopaki z AŚ zweryfikują głosy będzie okej, jeśli nie... trudno znowu jakaś delegacja z naszej strony pojedzie, zmarnuje czas, opowie o klubie i tyle... Myślę, że nie zależnie od tego który klub wygra, to nagroda jest już przyznana ;P

borsi - Czw Mar 17, 2011 00:06

niestety na maila do mnie np. nie doszła informacja o konkursie. To tylko taka sugestja że nie do wszystkich doszło. (nie zmieniałem maila).
maniaq - Czw Mar 17, 2011 00:24

nie wiem skad pomysly o przekretach, ja dostalem info od kilku klubow, for dyskusyjnych na jakich bylem zarejestrowany :)

fajna propozycja na forum S : Nasza propozycja jest stosunkowo prosta – jeżeli zwycięzcą plebiscytu okaże
się fanklub ;) Forum Subaru Import Polska (www.forum.subaru.pl), dodamy do
tej puli drugie 15 tysięcy złotych (aby zlot był jeszcze lepszy :) )

Niestety my nie mamy wsparcia, wiec nie mamy sie co porywac na wiatraki.


PS - nikt nie odp z kierownictwa OCB z tymi kontami na FB , bo jest kilka O_o

Roj - Czw Mar 17, 2011 10:08

zagłosowałem na roverki :cool:
żeby Marek musiał iść oglądać zimne hostessy :cool:

MaReK - Czw Mar 17, 2011 10:24

borsi napisał/a:
niestety na maila do mnie np. nie doszła informacja o konkursie. To tylko taka sugestja że nie do wszystkich doszło. (nie zmieniałem maila).


2011-03-15 22:40:25 1PzbyY-0002qL-Gu -> jakub333@interia.pl R=dnslookup T=remote_smtp H=mx.interia.pl [217.74.65.64]

Z roverki.pl wyszło, zwrotek nie ma, więc zapytaj adminów interia.pl :)

maniaq napisał/a:
nie wiem skad pomysly o przekretach, ja dostalem info od kilku klubow, for dyskusyjnych na jakich bylem zarejestrowany :)

No stąd, że kilka osób przyznaje się do fałszerstwa.
Ja sam oddałem 2 głosy (z domu i pracy) podobnie Violla...
Ale oszukiwanie w postaci skryptów i stron odbierających maile to już przeginka.

Roj napisał/a:
zagłosowałem na roverki :cool:
żeby Marek musiał iść oglądać zimne hostessy :cool:

Z tego co wiem, to już powinieneś głosować na Renault Klub ;)

maniaq napisał/a:
PS - nikt nie odp z kierownictwa OCB z tymi kontami na FB , bo jest kilka O_o

Odpowiem Ci ;)
Życie zmusza do bycia w tej społecznościówce, więc musiałem się pouczyć obsługi :)
Założyłem nieopatrznie grupę, tym samym klonując grupę założoną przez -IKS-.
Zaraz ją usunę. Bo tamta jest okej, tylko -IKS- musi dodać adminów więcej żeby zmiany poczynić.

Roj - Czw Mar 17, 2011 10:33

MaReK napisał/a:
Roj napisał/a:
zagłosowałem na roverki :cool:
żeby Marek musiał iść oglądać zimne hostessy :cool:

Z tego co wiem, to już powinieneś głosować na Renault Klub ;)

wypraszam sobie,
tam owszem, rozpocząłem wertowanie tematów ale mentalnie zostaje z Wami :cool:

MaReK - Czw Mar 17, 2011 11:03

Roj napisał/a:
wypraszam sobie,
tam owszem, rozpocząłem wertowanie tematów ale mentalnie zostaje z Wami :cool:

Miło czytać ;)
Chociaż widziałem Cie w ZR 160 po lifcie ;P

Roj - Czw Mar 17, 2011 12:16

hehe, nawet szukałem ZR160 tydzień tymu ale był tylko żółty (i jakiś nie za specjalnie wyglądający) a reszta inne silniki,
poza tym miałem troszkę problemów z serwisem mojego rovera, zobaczymy jak się sprawdzi człowiek od Renault, na razie bardzo pozytywnie.

Szkoda, że Tomi części do clio nie ma bo nie wiem czy jakakolwiek marka w PL ma człowieka sprzedającego części, który ma taką wiedzę i zasoby (i do tego naprawdę dobre ceny).

Jak dam radę to w niedzielę się podturlam, generalnie zostaję w klubie jeśli można :razz:

MaReK - Czw Mar 17, 2011 20:20

Jak widać nie wszyscy będą grać uczciwie ;)
Pewnie inne kluby też się już zorientowały o możliwości oszukiwania i mamy tego efekt ;)

Spadliśmy na 4 miejsce ;) A wyprzedzają nas nieistniejące do wczoraj w topten kluby: vwgolf i peugeot tuż za nami :)

-IKS- - Czw Mar 17, 2011 22:10

poprosiłam kilkoro znajomych z fejsbzika o oddanie głosu na nasz klub i już parę osób oddało głosy :)
Alexi - Pią Mar 18, 2011 09:28

maniaq, a stąd że klub golfa w jeden dzień napykał ponad 1500 pkt ;-) kto im w to uwierzy :D
Pływak - Pią Mar 18, 2011 09:39

alexi napisał/a:
maniaq, a stąd że klub golfa w jeden dzień napykał ponad 1500 pkt ;-) kto im w to uwierzy :D


Liczba użytkowników: 91879

mało tego
Najwięcej użytkowników online (902) było Cz mar 03, 2011 22:06
jeśli w jednym momencie potrafi tam być prawie tysiąc userów to co to za problem nabić 1500 głosów jeśli puści się mailing do 90 tys użytkowników? Nie mówię, że nie robią przekrętów ale przy tych statystykach mi osobiście nie trudno w to uwierzyć bo może dopiero wczoraj wrzucili baner i rozesłali maile...

sobrus - Pią Mar 18, 2011 09:42

Niestety zbieranie głosów jest moim zdaniem źle zrobione.
Powinien być głos na podanego maila (na tego maila wysłany by był link aktywujący głos).
Wtedy raczej łatwo byłoby wykryć oszustwo.

Myśle że na wyższe miejsce niż mamy to liczyć nie ma co. Rover nie jest polularną marką, spójrzcie ilu jest uzytkowników Golfów itd. Czwarte to i tak byłoby nieźle.

edit: Pływak mnie ubiegł ;)

apples - Pią Mar 18, 2011 09:43

MaReK napisał/a:
Jak widać nie wszyscy będą grać uczciwie
K... :wnerw: oszukują jak nic gn... :wnerw: My (Roverki.pl) uczciwi, a oni zasady mają w :dupa: i nas :sex:

MaReK napisał/a:
Pewnie inne kluby też się już zorientowały o możliwości oszukiwania i mamy tego efekt
Oni mają to we krwi. Ciekawe czy servery Onetu, Wirtualnej, Interii, itp wytrzymają ilość zakładanych kont.

Pływak napisał/a:
Nie mówię, że też nie robią przekrętów ale przy tych statystykach mi osobiście nie trudno w to uwierzyć bo może dopiero wczoraj wrzucili baner i rozesłali maile...
Mi również.
zetes - Pią Mar 18, 2011 10:40

Zagłosowałem :grin:
Roma - Pią Mar 18, 2011 11:10

Ja też już zagłosowałam kilka dni temu i rozesłałam wiadomość o konkursie do wszystkich znajomych :)
Roverki rulez! :cool: ;))

Piotrass - Pią Mar 18, 2011 11:15

J/w też zagłosowałem + info do znajomych :ok:
MaReK - Pią Mar 18, 2011 13:29

Pływak napisał/a:
Liczba użytkowników: 91879
mało tego
Najwięcej użytkowników online (902) było Cz mar 03, 2011 22:06
jeśli w jednym momencie potrafi tam być prawie tysiąc userów to co to za problem nabić 1500 głosów jeśli puści się mailing do 90 tys użytkowników?

Cytat:

Nie mówię, że nie robią przekrętów ale przy tych statystykach mi osobiście nie trudno w to uwierzyć bo może dopiero wczoraj wrzucili baner i rozesłali maile...


Banner i mailing u nich poszedł wcześniej niż u nas :)
Opierając się o wpisy na forum i facebooku.
Chyba, że poszedł drugi ;)

Pływak napisał/a:
Liczba użytkowników: 91879
mało tego
Najwięcej użytkowników online (902) było Cz mar 03, 2011 22:06
jeśli w jednym momencie potrafi tam być prawie tysiąc userów to co to za problem nabić 1500 głosów jeśli puści się mailing do 90 tys użytkowników?

Jaki problem zachwiać te statystyki ;)
U nas:
Mamy 14684 zarejestrowanych użytkowników
To forum odwiedzono już 1617539 razy

i najważniejsze
Najwięcej użytkowników 2154 było obecnych Pią Lis 20, 2009 17:50 :)

Gdybyśmy my nie robili czystek w zarejestrowanych kontach, to pewnie też byśmy mieli już ponad 50 tyś. użytkowników zarejestrowanych.

Ich admin to stary cwaniak :)

Poznałem go osobiście na prezentacji w zeszłym roku :)

Sympatyczna kuleczka, samotnie próbował przekonać kapitułę o wartości swojego klubu.
Oczywiście Golfów jest cała masa, pewnie z 10x tyle co roverków, dlatego liczba użytkowników poraża. On sam opowiadał o tym i zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Taki ruch sporo ich kosztuje i muszą się poddać reklamodawcom żeby istnieć w sieci.

Trochę było mi go szkoda, bo był sam (inne kluby miały od 2 do 6 osób), nie miał nic oprócz filmu na youtubie, gdzie na łączu GPRsowym z AŚ szło to jak krew z nosa. Musiał zatem dużo opowiadać, żeby zyskać na czasie. Szedł na żywioł i żarła go trema.

Wrażenie jednak zrobił ilością odwiedzających użytkowników w sieci i ilością "zlotowiczów". Przerażona kapituła zapytała tylko "jak ogarnia tyle osób w jednym miejscu?" po czym uruchomił się film, gdzie chłopaki ciągną na linie toytoy'a :)

Dopowiedział, że po ostatnim zlocie zaczęli współpracować z firmami ochroniarskimi :)

Mnie akurat nie przekonuje ilość zarejestrowanych osób i przyrost ponad 1000 głosów w ciągu kilku godzin. Gdzie co 10 sek. odświeżana strona dawała wynik o ok. 80 głosów więcej. Podobnie było dwa dni temu u nas ;P

Nie próbowałem analizować metod tego oszustwa.
Nie chcę mi się i nie jakoś nie czuję potrzeby.

Skrypt html'owy - o ile takie pojęcie istnieje - jakoś ciężko mi sobie wyobrazić.
Perlowy, bashowy, javowy... no może i tak, albo jakieś narzędzie typu curl, ale html?!

Strony odbierające hurtowe ilości maili... ale gdzie? jakie ;D ?

Ja np. posiadając ok. 11 tyś kont mailowych w bazie swoich klientów (na moim serwerze) + baza adresów w domenie @roverki.pl mógłbym na chwilę wyłożyć serwer pocztowy, zrobić filtr zbierający z aś całą pocztę i skrypt, który klikałby w link'a z treści wiadomości.

Jednak wszystkie te maile miałyby określoną, powtarzającą się tysiące razy domenę, co mogłoby zwrócić uwagę organizatorów konkursu ;)
sobrus napisał/a:
Niestety zbieranie głosów jest moim zdaniem źle zrobione.
Powinien być głos na podanego maila (na tego maila wysłany by był link aktywujący głos).
Wtedy raczej łatwo byłoby wykryć oszustwo.

No, a teraz jak jest?

sobrus napisał/a:
Czwarte to i tak byłoby nieźle.

Fajnie jest widzieć swój klub na czele listy, ale ja ciągle stawiam pytanie... po co ;D ?
Kto pojedzie tam i z czym? Co możemy powiedzieć więcej niż w tamtym roku? Że zawieźliśmy kilka paczek z darami dla powodzian? Jak inne kluby. Co mamy oprócz nieżyjącej już marki? Siebie, fajny klub itp. itd. ale nie jesteśmy komercyjnym kąskiem dla nikogo. Organizacja zlotu do 15 tyś. jest po stronie AŚ. Tam ma być też TV i mają być reklamodawcy. Lotos okej... bo na olej każdy musi wydać pieniądz bez względu na markę pojazdu jaką posiada. Ale co dalej? Oni liczą na dealerów, dostawców części i stacje obsługi autoryzowane. A z tym u nas problem :)

Oczywiście jesteśmy mądrzejsi o zeszły rok i pewnie teraz bylibyśmy lepiej przygotowani.
Ale Brt nie da się namówić na kolejną wizytę. Poza tym, przydałaby się pomoc jakiejś miłej niewiasty. Zakładając, że kapituła znowu będzie się składać z samych samców ;P

borsi - Pią Mar 18, 2011 13:42

MaReK, Wszystko w tym temacie.
Wierzę jednak, że da coś się wymyślić .
Np. o tym jak wymienić samemu rozrząd , ktoś by opowiedział.
czyli taki zlot by pokoazywał jak zrobić to samemu na żywych faktach . Jakiś silnik dorwać (czyt K-serie)
testów zderzeniowych raczej nie będziemy robić .:D
kulać sedesów również.
Roewe można sciągnać :P
Dostawca części jak to wszystko ogarnia i jaką ma wiedzę przy okazji.
Stacje obsługi fachury typu MAriusz phjowi altoma itd .
Tylko proszę, nie chce by ten post został odebrany jako jakiś złośliwy :/
Wiem, że nie mamy szans . Duch walki jednak niech w Nas pozostanie.
pozdrawiam,

sobrus - Pią Mar 18, 2011 13:43

@MaReK
lol ale ze mnie gapa, to znaczy że mój głos był nieważny :)
tak to jest jak sie w pracy człowiek spieszy.

MaReK - Pią Mar 18, 2011 14:02

borsi napisał/a:
Np. o tym jak wymienić samemu rozrząd , ktoś by opowiedział.

O! Kolega oprawca_costam mógłbym przyjechać i pokazać widzom, jak się głowicę planuje o krawężnik ;)

borsi napisał/a:
czyli taki zlot by pokoazywał jak zrobić to samemu na żywych faktach .

Jest taki program - toolbox na TVN Turbo ;)

Program telewizyjny o zlocie nie będzie trwał 2h ;)
To będzie krótka zajawka w "Raport Turbo", że dzisiaj obył się fafnasty Zlot klubu X w Pierdzieszynie. Kilka przejazdów z Toru, kilka ujęć ciekawszych zlotowiczów i w tle reklamy dealerów, producentów części, dostawców części i AŚ'a ;) Czyli jakieś 5 - 15 sek.
W tym wypowiedź krótka prezesa klubu o co chodzi ;)

borsi napisał/a:
Dostawca części jak to wszystko ogarnia i jaką ma wiedzę przy okazji.
Stacje obsługi fachury typu MAriusz phjowi altoma itd .

Np. TomaTeam, English Cars - Mariusz Stanisławski itp. itd. pod warunkiem, że zgodzą się być sponsorem imprezy co de facto wiąże się wyłożeniem części kasy z tych 15 tyś.

borsi napisał/a:
Duch walki jednak niech w Nas pozostanie.
pozdrawiam,

No jest... od roku walczymy o umieszczenie dwóch logo z marką Rover i MG ;)

sobrus napisał/a:
to znaczy że mój głos był nieważny

A nie wiem czy nieważny ;) Może ważny, może weryfikacja nastąpi przed dzień ogłoszenia wyników ;)

Pływak - Pią Mar 18, 2011 14:35

MaReK napisał/a:

Jaki problem zachwiać te statystyki ;)
U nas:
Mamy 14684 zarejestrowanych użytkowników
To forum odwiedzono już 1617539 razy

i najważniejsze
Najwięcej użytkowników 2154 było obecnych Pią Lis 20, 2009 17:50 :)

To jeszcze zrób tak aby wyświetlało więcej osób odwiedzających forum bo przy niecałych 100 osobach wieczorem nikt nie uwierzy, ze kiedykolwiek było tu ponad 2tys użytkowników :D

.... a tak poważnie nie trudno mi w to wierzyć tak samo jak nie trudno było by mi uwierzyć, ze po mailingu na Roverkach mamy tyle głosów gdyby nie to, ze na SB niektórzy chwalili się ile to już głosów nabili. To samo na alfie do póki nie przeczytałem tematu myślałem, ze grają uczciwie jak się okazało uczciwość przy tej formie głosowania nie istnieje...

MaReK - Pią Mar 18, 2011 16:47

Tylko trochę nie bardzo kumam schemat oszustwa...
Oprócz tego co wymyśliłem ;)

monia0023 - Pią Mar 18, 2011 20:59

Pływak napisał/a:
Liczba użytkowników: 91879


I właśnie m.in., dlatego ja jestem w Klubie www.roverki.pl :ok:

benio_bicos - Pią Mar 18, 2011 22:04

Głos oddany :mrgreen:
gwidon1701 - Pią Kwi 01, 2011 21:49

3 głosy poszły ;)
Basser - Sob Kwi 02, 2011 10:03

Jestem na tak :mrgreen:
yushi - Pon Kwi 04, 2011 14:36

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale pojawiliśmy się w katalogu aut. Po długim czasie udało się, ale z tego co widzę, tutaj dane na rok 2010 zamiast 2009 nie zmieniły się...

[ Dodano: Pon Kwi 04, 2011 14:36 ]
Teraz dopiero kliknąłem w znaczek Rover w katalogu aut i... jest pewna nieścisłość. Jak klikniecie na zdjęcie Rovera 200, to przekieruje nas do Audi 200, przy Roverku 400 jest ok, a przy Roverze 75 przeniesie nas do... Alfy Romeo. Ponadto te 3 zdjęcie są pod napisem: "aktualnie produkowane modele Rover" :shock: Samych nowych rzeczy możemy się dowiedzieć na temat naszej kochanej marki :rotfl:

MaReK - Wto Kwi 05, 2011 11:04

yushi napisał/a:
Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale pojawiliśmy się w katalogu aut. Po długim czasie udało się, ale z tego co widzę, tutaj dane na rok 2010 zamiast 2009 nie zmieniły się...

Owszem. Wisi już od 2 - 3 tygodni. Jednak opieszałość i podejście redakcji autoświat jest na niskim poziomie. To jeszcze bardziej pokazuje, że nie sam konkurs się liczy, a jedynie zysk z reklam i ilości odwiedzin ich strony.

yushi napisał/a:
Teraz dopiero kliknąłem w znaczek Rover w katalogu aut i... jest pewna nieścisłość. Jak klikniecie na zdjęcie Rovera 200, to przekieruje nas do Audi 200, przy Roverku 400 jest ok, a przy Roverze 75 przeniesie nas do... Alfy Romeo. Ponadto te 3 zdjęcie są pod napisem: "aktualnie produkowane modele Rover" :shock:

Zrobione od niechcenia. Chyba już lepiej, żeby tego logo w ogóle nie było.

Liczę po cichu, że do końca konkursu uda się spaść poniżej 10-tki.
Szkoda naszego i ich czasu. Powód opisałem już wyżej.

yushi - Wto Kwi 05, 2011 12:10

Ech no właśnie... Chciałoby się, żeby takie magazyny prowadzili prawdziwi fani motoryzacji i ludzie, którzy naprawdę to lubią. Owszem zarobek jest ważny, ale czy to ma przesłonić prawdziwą radość z tego co tak bardzo kochamy? :neutral:

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2011 12:10 ]
Poza tym to sam już nie wiem, bo na początku chciałem, żebyśmy byli jak najwyżej, a teraz jak tak czytam wypowiedzi, to już sam nie wiem...

Roma - Wto Kwi 05, 2011 13:02

Ja też jestem zdegustowana tym wszystkim... :(
adamsky - Pią Kwi 08, 2011 21:02

no i wygląda na to... że....
wypadliśmy :P

także niech się cieszą Ci co im to w smak i niech smucą co im wadzi :)