Zobacz temat - [R75] Problem z centralnym zamkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problem z centralnym zamkiem

mirmus28 - Sro Mar 16, 2011 04:39
Temat postu: [R75] Problem z centralnym zamkiem
Witam wszystkich. Mam problem z centralnym zamkiem u drzwi kierowcy. Pilotem zamykam wszystkie drzwi. Przy otwieraniu jest problem. Pilot otwiera wszystkie drzwi tylko nie kierowcy. Kluczykiem nie mam problemu z otworzeniem i zamknieciem. Przycisk w srodku nie zamyka i nie otwiera drzwi kierowcy. Pozostale zamyka i otwiera. Bardzo prosze o pomoc. Dzieki.
MaReK - Sro Mar 16, 2011 08:32

mirmus28 leniu jeden ! :P
Klikasz "szukaj" piszesz: R75+zamek i masz mnóstwo postów dotyczących również Twojego problemu :)

Wyciągnij zamek, wyczyść w/g instrukcji na forum. Pewnie na nic się to zda, ale spróbować możesz. Dodatkowo rozpocznij już poszukiwania używki na allegro.

Anys79 - Pią Mar 18, 2011 11:34

witam.Musze wymienić wahacze w miom roverku75.Jakie najlepiej kupić??Jakiej firmy??
apples - Pią Mar 18, 2011 11:38

Anys79 napisał/a:
witam.Musze wymienić wahacze w miom roverku75.Jakie najlepiej kupić??Jakiej firmy??
Dlaczego piszesz w temacie dotyczącym zamków. :roll: Pewnie z tego samego powodu co mirmus28. :smile:

1. http://forum.roverki.eu/search.php
2. http://forum.roverki.eu/v...p=494108#494108

sebasylwia4 - Czw Wrz 27, 2012 09:56

witam jestem posiadaczem od kilku dni ROVER 75 2.0 1999r i mam straszny problem nie moge zamknac auta z pilota a z kluczyka jest wielki problem jak zamkne to tez jest bardzo ciezko otworzyc ratujcie i pomozcie dzieki za pomoc seba.
sknerko - Czw Wrz 27, 2012 11:28

Albo silniczki w zamkach Ci zdychają albo zobacz czy masz dobry akumulator bo w moim jak postoi tydzień bez odpalania to drzwi pasażera trochę ciężej otworzyć ale jak aku dostanie prądu to już jest wsio OK
sebasylwia4 - Sob Wrz 29, 2012 17:00

witam dzis dopadlem dzrzwi kierowcy i jest tak zamek z wkladka cos jest z nim nie tak jak krece kluczykiem to w srodku drzwi sie nie obraca