Zobacz temat - [R 416] Nadkola do 416 i centralny zamek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 416] Nadkola do 416 i centralny zamek

misiekns - Czw Mar 17, 2011 17:02
Temat postu: [R 416] Nadkola do 416 i centralny zamek
Witam mam 2 pytania:

1. Czy nadkola przednie od jakiejś Hondy będą pasowały do 416?

2. O co może chodzić z moim zamkiem centralnym (nie działa). Wszystkie zamki sprawne, gdy podłączam na krótko do akumulatora wszystko działa, przepatrzyłem całą inst. elektryczną od centralnego i wszystko OK. Czyżby nawalił moduł komfortu?

faecd - Czw Mar 17, 2011 22:07

Cytat:
1. Czy nadkola przednie od jakiejś Hondy będą pasowały do 416?
Nie! z uwagi na inne lampy przednie w Hondzie i w Roverze. Przez to blotniki maja nieco inne ksztalty wlasnie przy lampie:)

misiekns napisał/a:
2. O co może chodzić z moim zamkiem centralnym (nie działa). Wszystkie zamki sprawne, gdy podłączam na krótko do akumulatora wszystko działa, przepatrzyłem całą inst. elektryczną od centralnego i wszystko OK. Czyżby nawalił moduł komfortu?
pilot Ci nie dziala?
misiekns - Pią Mar 18, 2011 07:39

1. Nie chodzi mi o błotniki tylko o nadkola (te plastikowe fartuchy przeciw błotne nad kołem... czy jak im tam...)

2. Pilot działa, nie działa centralny zamek: ani na pilota, ani jak zamykam kluczykiem czy też zamykam od środka drzwi "przyciskiem"...

leszczu - Pią Mar 18, 2011 12:22

misiekns napisał/a:
2. Pilot działa, nie działa centralny zamek: ani na pilota, ani jak zamykam kluczykiem czy też zamykam od środka drzwi "przyciskiem"...

Dos sprawdzenia bezpiecznik pod maską. :wink:

misiekns - Pią Mar 18, 2011 13:54

I jeszcze jedno pytanko czy po wymianie modułu komfortu w 416 trzeba go rozkodować czy też zakodować tak jak np. w niektórych Volkswagenach?

I niestety... wszystkie bezpieczniki są OK

darek_wp - Pią Mar 18, 2011 18:53

W r 416 nie ma jako takiego modułu komfortu. Centralnym steruje moduł alarmu i w przypadku jego wymiany potrzebny jest dostęp do kompa serwisowego aby ponownie go sparować z imo i kompem auta.
faecd - Sob Mar 19, 2011 02:39

Cytat:

1. Nie chodzi mi o błotniki tylko o nadkola (te plastikowe fartuchy przeciw błotne nad kołem... czy jak im tam...)
no to od civica podejda :)
misiekns - Sob Mar 19, 2011 09:38

Dzięki za pomoc