Zobacz temat - [R45 2.0iDT '02] Spryskiwacz tylnej szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45 2.0iDT '02] Spryskiwacz tylnej szyby

grzeesioo - Pon Mar 21, 2011 14:02
Temat postu: [R45 2.0iDT '02] Spryskiwacz tylnej szyby
Witam.
Niedawno stałem się posiadaczem roverka 45 : :smile: i mam drobny problem. Otóż z tyłu brakuje spryskiwacza :mad: . Obdzwoniłem chyba tysiąc sklepów i nic takiego dostać nie mogę. Orientuje się ktoś może gdzie takie coś można kupić?
Pozdrawiam

BoloSr - Pon Mar 21, 2011 14:19
Temat postu: Re: [Spryskiwacz tylnej szyby]
grzeesioo napisał/a:
Witam.
Niedawno stałem się posiadaczem roverka 45 : :smile: i mam drobny problem. Otóż z tyłu brakuje spryskiwacza :mad: . Obdzwoniłem chyba tysiąc sklepów i nic takiego dostać nie mogę. Orientuje się ktoś może gdzie takie coś można kupić?
Pozdrawiam


allegro nieczynne ?? ? :)

yushi - Czw Mar 24, 2011 11:08

Mam ten sam problem, z tą tylko różnicą, że u mnie został ułamany tylny spryskiwacz szyby podczas mycia. Na allegro tego nie znalazłem... Może ktoś się orientuje od jakich modeli pasują do roverka 45 i gdzie jeszcze można tego szukać?
marcinZG - Czw Mar 24, 2011 17:54

Ja to zrobilem lepiej... Zeszlej zimy odsniezajac chodnik, przy okazji chcialem sciagnac snieg lopata z dachu.
I sciagnalem razem ze spryskiwaczem :lol:

yushi - Pią Mar 25, 2011 12:43

He he, no łopatą, to faktycznie lepszy numer niż myjką ciśnieniową :rotfl:
Jednakże nadal ta poniekąd banalna sprawa zostaje nierozwiązana. Prosimy o pomoc, bo jak widać potrzebujących nie brakuje;)