Zobacz temat - [R75] jutro jade kupić
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] jutro jade kupić

BartoszT. - Wto Mar 22, 2011 20:14
Temat postu: [R75] jutro jade kupić
Jutro jadę kupić tego Roverka:
R75
Byłem już go oglądać ma strasznie zniszczoną kierownice i tapicerkę na siedzeniach.
I tu pojawiają się moje pytania ponieważ po kupnie na pewno wymieniałbym wszystkie siedzenia i kierownice patrząc na ceny na allegro te wymiany zamknęły by się w 1000zł .
- Czy są jakieś problemy z wymiana foteli związane z podgrzewaniem siedzeń i regulacją foteli??

Występuje jeszcze jeden istotny problem auto ma sprawne radio i tv(oglądałem program) ma też zmieniarkę płyt w schowku lecz jest problem z głosem porostu go brak i nie wiadomo co jest tego przyczyną:( macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu??

dukat11 - Sro Mar 23, 2011 18:07

BartoszT., a zauwazyłes ze jest trochę kombinowany. Jest przycisk od tempomatu a przy kierownicy manetki brak
BartoszT. - Sro Mar 23, 2011 19:51

tak zauważyłem :) ale kupiłem go dużo taniej niż jest wystawiony:P o 4500zł taniej niż jest wystawiony :razz: ale potrzeba w niego włożyć dużo serca :grin: następną rzeczą jest niedziałający wskaźnik paliwa :???: najlepsza była moja mina po zatankowaniu za 200zł a wskazówka ani drgała :/ działa tv lecz nie ma głosu , nie działa też radio :( odczucia z jazdy dobre ale przy 140 wyskoczyło mi że mam otwarty bagażnik i przednia klapę :roll: Dzięki dukat11 za rade :) jako jedyny się odezwałeś