Zobacz temat - [620 SDI] PROBLEM Z ALARMEM
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620 SDI] PROBLEM Z ALARMEM

PanzerMajer - Sob Mar 26, 2011 21:53
Temat postu: [620 SDI] PROBLEM Z ALARMEM
WITAM
Mam nietypowy problem, ostatnio jak grzebalem w dzwiach szybe naprawialem bo slabo sie otwierala , to wyskoczyl mi problem z alarmem poniewa kiedy zalaczam alarm to niby sie zamyka ale zaraz pochwili wyje jakby byl otwarty sprawdzilem szybe myslalem ze moze niedomknieta czy co ale prblem ten sam ,tylko jak wylacze alarm to czasami kierunkowsazy sie zapalaja co jakis czas , nieweim co sie stalo przeszukalem ostatnio forum cos jest napodobe ale nie w moim temacie ,jak macie jakies pomysly z gorey dziekuje.

karasbp - Sob Mar 26, 2011 22:04

Sprawdź krańcówki w drzwiach
PanzerMajer - Nie Mar 27, 2011 17:39

Juz niewiem niby ta koncowka co jest przy dzwiach czarne male ladnie odchodzi do srodk apojazdu ale nic raz wyje alarm a raz nie .hmmm moze zaciski w wdzwiach moze jak odkrecalem pokrowiec ijak robuilem przy dzwiach to moze jednej wtyczki nie docisnalem do konca i moze ten powid ze poakzuje mu ze dzwi sa niedomkniete lub cos :shock:
karasbp - Nie Mar 27, 2011 23:10

100% jest coś właśnie z drzwiami. Rozkręć je i sprawdź jeszcze raz przewody do krańcówek. A światło gaśnie Ci jeśli jest ustawione na drzwi jak je zamkniesz?
Matbia - Nie Mar 27, 2011 23:32

I Pisz po Polsku! :P Nie zapomnij o krańcówce w bagażniku oraz masce! ja to z drzwi wszystkie odkręciłem wyczyściłem i nasmarowałem, ale prawdziwą przyczyną wariacji u mnie była kość z przewodami w drzwiach było tam "masło" obczyściłem posmarowałem i śmiga
PanzerMajer - Pon Mar 28, 2011 08:06

Witam
Własnie wczoraj zdjełem kleme,i zpowrotem nałożyłem i jakos nie wyje ale dla pewnosci zamknełm z kluczyka niewiem czy to cos da ale moze rozwiaze problem na jakis czas ,ale zaraz wyjde i sprawdze wszytkie dzwi tak jak piszecie . :ok:

Perez - Pon Mar 28, 2011 15:58

Matbia napisał/a:
w drzwiach było tam "masło" obczyściłem posmarowałem i śmiga

A nie wazelina?

Matbia - Pon Mar 28, 2011 23:38

Wazelina kolego wazelina tylko że w połączeniu ze wszystkim wyszło ochydne masło.....;p
Jugol - Wto Mar 29, 2011 00:21

...raczej smar syntetyczny, a nie wazelina :taa:
Matbia - Wto Mar 29, 2011 23:58

Dobra nie ważne, ważne jest to że to oczyściłem, ładnie kontaktem spsiukałem i pięknie chodzi