Zobacz temat - REJS MAZURSKI trzy miejsca
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - REJS MAZURSKI trzy miejsca

TheArt - Wto Mar 29, 2011 13:47
Temat postu: REJS MAZURSKI trzy miejsca
Witam

organizujemy 7 dniowy rejs jachtem po wodach Mazur, termin to 1-7 października, są jeszcze trzy miejsca.

Jacht jest fajnie wyposażony, ma nawet telewizor LCD i DVD ;) .

Szacujemy że całkowity koszt wyniesie 400zł/osobę za 7 dni
wynajecie jachtu
paliwo do jachtu
oplaty portowe
wyzywienie

Myślę że warto szczególnie że komercyjne firmy chcą minimum 800zł/osobę a my mamy zniżkę na jacht i stąd taka atrakcyjna oferta. Zaznaczam że są już tylko trzy miejsca więc szybko się decyduj jeśli chcesz przeżyć żeglarską przygodę ;) .

Dzieki.

Od 1-7 października organizujemy Rejs Mazurski jachtem Mojito wyposażonym w lodówkę, kuchenkę, WC, telewizor LCD, DVD i ogrzewanie oraz akumulatory i silnik zapasowy.




Koszt tygodniowego rejsu wraz z opłatami portowymi, paliwem i wyżywieniem wyniesie 300-400zł za osobę, są jeszcze trzy miejsca.

adamsky - Sro Mar 30, 2011 00:19

jeszcze trzy miejsca?
a na ten jacht to ile wejdzie osób? 4 komfortowo ?

a jakaś trasa tej żeglugi ?
będzie ktoś z patentem? trzy trzeba mieć zrobiony patent na jacht?
mało info...

TheArt - Sro Mar 30, 2011 02:32

Hej, mamy sternika z patentem żeglarskim, jacht mieści 6 osób, mam w bazie prawie 100 osób (często coś organizuję) i miejsca poszły w godzinkę (wysyłam subskrypcję jak coś organizujemy), jednak jak się coś zwolni to mogę Cię wpisać, jeśli chcesz to wyślij mi maila.
adamsky - Sro Mar 30, 2011 09:10

na razie nic nie chcę, bo nie znam trasy tej eskapady...
TheArt - Sro Mar 30, 2011 12:43

Mówiłem o dopisaniu Cię do bazy, w zeszłym tygodniu byliśmy w Zakopanem, wcześniej w Szklarskiej, co jakiś czas zbieramy ekipę i jedziemy/lecimy w różne miejsca, jedyny warunek ma być tanio :D . A trasy rejsu nikt nie zna, zawsze na jachcie się dopiero ustala a to płyniemy tam :D a to tamtą wysepkę zachaczmy :D , jakieś punkty ramowe są jednak to ma być spontan i zabawa.