Zobacz temat - [R25] Dziwne obroty
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Dziwne obroty

popcat - Sob Kwi 02, 2011 19:53
Temat postu: [R25] Dziwne obroty
Witam. Mam taki problem jadac dzisija do sklepu dojechalem do swiatel dalem biegi na luz ale obroty nie zeszly normalnie utrzymywalo sie caly czas 1,5tys obrotow i falowaly caly czas nie zeszly ponizej;/ niewiem czy to jest wina tego ze oby dwa wentylatory chodziły z klimatyzacji i od silnika powniewaz silnik mial najwyzsza tempertaure. Zgasilem silnik i zapalilem ponownie obroty satly nomrlanie w miejscu takie jakie powinny byc dodawalem gazu i bylo dalej tak samo ale jak ruszylem i jechalem znowu poszly na 1,5tys i falowaly. Prosze o pomoc co to moze byc;/
leszczu - Sob Kwi 02, 2011 19:56

Do przeczyszczenia przepustnica i krokowec jak i linka gazu do przesmarowania.
popcat - Sob Kwi 02, 2011 19:59

czy ta przypustnica i krokowiec jest globoko w silniku czy gdzies na wierzchu. Czy jestem wstanie zrobic to sam czy nie obejdzie sie u wizyty u mechanika??
leszczu - Sob Kwi 02, 2011 20:05

:wink:
memphisto - Nie Kwi 03, 2011 10:59

popcat napisał/a:
Mam taki problem jadac dzisija do sklepu dojechalem do swiatel


popcat napisał/a:
niewiem czy to jest wina tego ze oby dwa wentylatory chodziły z klimatyzacji i od silnika powniewaz silnik mial najwyzsza tempertaure.


mnie to w ogóle nie wygląda na problem z przepustnicą i krokowcem bo auto się zagotowało z bardzo krótkim czasie. No chyba, że do sklepu się jedzie 20km w korku?

kangaroo69 - Nie Kwi 03, 2011 20:53

A czym tego krokowca przeczyścić ? ja mam to samo z obrotami , kiedys go rozpiąłem i nie wiem co można tam zrobić? :neutral:
leszczu - Pon Kwi 04, 2011 14:38

Musisz go wykręcić najlepiej całkowicie i taki trzpień obmyć w benzynie ekstrakcyjnej. i tyle. :wink: