Zobacz temat - [R75] Prośba o ocenę - czy to nie jakaś ściema za tą cenę?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] Prośba o ocenę - czy to nie jakaś ściema za tą cenę?

matek - Pon Kwi 04, 2011 17:12
Temat postu: [R75] Prośba o ocenę - czy to nie jakaś ściema za tą cenę?
Rover 75 w bardzo niskiej cenie. Niby w dobrym stanie, zadbany i bezwypadkowy. Są wymienione drobne usterki ale nie spowodowałyby aż takiej utraty wartości. Co o tym sądzicie? Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Ogłoszenie:
http://otomoto.pl/rover-75-6v-C18286862.html

marecki6 - Wto Kwi 05, 2011 13:52

ja w takie promocje nie wierze ... krótko mówiąc nie ma nic za darmo i zapewne jest coś konkretnego na "-" w przypadku tego egzemplarza bo nikt nie sprzedaje samochodu za połowę ceny tylko dlatego, że klocki są do wymiany .... ale żeby to stwierdzić trzeba byłoby pojechać i obejrzeć to auto
shakesbeer - Wto Kwi 05, 2011 22:42

Nie jestem pewny czy to znowu tak strasznie tanio:
2000r sprowadzony nieopłacony czyli to nie koniec kosztów, wersja skrajnie ubogo wyposażona, propozycja instalacji gazowej za 1k PLN :) (instalacja do gaźnikowego FSO1500 jest droższa o około 50%)

No i do tego: "prawdopodobnie KLOCKI DO WYMIANY W JEDNYM KOLE :) :) (bo auto bezwypadkowe) zauważyłem wyciek z układu chłodzenia więc kupiłem inne auto, sprzedam zamienię rozpatrzę każdą propozycję" -tu bym węszył ten minus o którym napisał marecki6,

Bez oglądania faktycznie niczego stwierdzić się raczej nie uda, można się tylko zastanawiać czy warto oglądać.