Zobacz temat - [R 75] Gumowa nakładka na pedał sprzęgła
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R 75] Gumowa nakładka na pedał sprzęgła

Kysu001 - Pią Kwi 08, 2011 10:53
Temat postu: [R 75] Gumowa nakładka na pedał sprzęgła
Szanowni Koledzy, w moim Roverku przetarła się i odpadła gumowa nakładka na pedał sprzęgła, szukałem na allegro, ale niestety nic nie ma :( Czy ktoś z szanownych Klubowiczów miałby może na zbyciu, ewentualnie gdzie szukać lub z jakiego innego auta podebrać....
Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc, pozdrawiam!

Warager - Pią Kwi 08, 2011 11:09

Pasuje (lekko naciągając) z Hondy Civic 3-drzwiowej, a najlepiej idź na jakiś większy szrot i na pewno coś dobierzesz. Ja za 10 zł mam 2 zapasowe.
SyntaX - Pią Kwi 08, 2011 11:54

Daewoo Nubira wersja po lifcie :)
maciej - Pią Kwi 08, 2011 11:57

Kysu001, w Tomateam są nowe. :)
A wydaje mi się, że jak brałem od Tomiego do mojego R416 to mówił, że wg EPC te same są też w 45 i 75. :)

Dziadek - Pią Kwi 08, 2011 14:45

Zawsze też możesz się trochę pobawić i założyć aluminiowe nakładki.
Zaraz po zakupie auta miałem ten sam problem i znalazłem porządne atestowane nakładki.Były trochę drogie i do montażu trzeba było wiercić i w pedałach,ale są bardzo wygodne.Rzecz w tym,żeby nie żałować kasy i nie wybierać cienkich chińskich. Moje mają prawie 6mm grubości i solidne wstawki gumowe.

Kysu001 - Pią Kwi 08, 2011 17:11

Myślałem też o aluminiowych, ale stwierdziłem że wolę zwykłe oryginalne gumowe nakładki :) więc zacząłem poszukiwania i niestety nie jest to takie łatwe...

[ Dodano: Pią Kwi 08, 2011 17:10 ]
Dziękuję wszystkim klubowiczom,którzy zainteresowali się tematem i chcieli pomóc. Sprawa wygląda tak, że w TOMA TEAM są nowe nakładki niestety stosunkowo drogie, 48 zł szt. + koszty wysyłki.... Poszukałem jednak po osobach na allegro, które przywożą angielskie Roverki 75 i rozbierają na części i po piątym wykonanym telefonie udało mi się trafić na gostka, który ma w bardzo dobrym stanie z anglika o niewielkim przebiegu za 15 zł, więc zamówiłem. Mam nadzieję, że faktycznie takie będą jak odbiorę przesyłkę :) :):)
Dziękuję za polecenie firmy TOMA TEAM, przy okazji zamówiłem tam czujnik zużycia przednich klocków hamulcowych :)
Pozdrawiam Klubowiczków i Sympatyków Roverków.pl

sew87 - Sro Gru 26, 2012 12:26

witam czy ta nakladka bedzie pasowala ? DBP7047L http://www.s-part.pl/127,...freelander.html
lub ktos wie jak mozna prosciej ja zdobyc czy pasuje od czegos innego

sash997 - Sro Gru 26, 2012 14:25

kup na jakimś składzie z anglikami do rozbiurki jak masz taki niedaleko
sew87 - Sro Gru 26, 2012 19:00

wlasnie ze nie mam blisko siebie czegos takiego