Zobacz temat - [416 si] Świece do Rovera
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416 si] Świece do Rovera

kamilos2521 - Czw Kwi 14, 2011 21:50
Temat postu: [416 si] Świece do Rovera
Witam na dniach będę zmienia świece w swoim roverku, mam silnik 1,6 + LPG 95 rocznik jakie świece proponujecie w miarę dobrej cenie...
Teraz mam NGK...i są nawet ok...ale jak w cenie do 70zł polecacie jakieś inne lepsze to piszcie...
Dzięki[/b]

faecd - Czw Kwi 14, 2011 22:51

kamilos2521,

Po 1 glupi temat

No ale jak juz pytasz to ja Ci powiem tak! Ja tam u siebie nigdy nie mialem swiec drozszych niz do 10 zl. A ze mam jeszcze znizke w IC to za 30zl mam komplet 4szt. takze za 70zl To ja nie wiem co Ty chcesz kupic.

Tych irydowych nie ma co kupowac bo i tak czy siak padaja, a kosztuja duzo duzo wiecej nie wspolmiernie do zywotnosci

Ja przerobilem NGK byly spoko, pozniej BERU byly spoko teraz mam DENSO. Sa japonskie, do tego porzadnie wyregulowalem instalacje i rozwiercilem dysze wtryskowe do 2mm (wtryski MJ) i jest duzo lepiej.

Zapewne ta roznica wynikla z regulacji, ale jako, ze DENSO jest stricte Japonska swieczka, produkowana w Japonii moge Ci ja polecic:)

Mowa o Denso DNSK20PR-U

Pozdro

kasjopea - Czw Kwi 14, 2011 23:03

kamilos2521, troszkę niżej podobny temat: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=51189 , wystarczyło się dopisać. Zamykam.