Zobacz temat - [R75] Filtr odpowietrzenia skrzyni koprbowej - Odma
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Filtr odpowietrzenia skrzyni koprbowej - Odma

21matys - Czw Kwi 28, 2011 21:20
Temat postu: [R75] Filtr odpowietrzenia skrzyni koprbowej - Odma
panwie prosze o pomoc. zabrałem sie za wymianę odmy, kupiłem orginalna z bmw nr.katalg.11 12 77 99 224 ale mam problem bo czytając fora doczytałem ze tam powinien byc jakis plastikowy filter, w orginalnych był niby bawełniany ale ja w tym kąplecie zadnego filtra nie widze same plastiki z obudowy i jakiś palstikowy środek, czy ten srodek co widać na foto to własnie ten filtr. czy trzeba filter dokupic osobno??
Tomi - Czw Kwi 28, 2011 21:38

Zamiast filcu masz ten plastikowy separator. Wszystko jest plug'in'play.
21matys - Czw Kwi 28, 2011 21:40

nooo.. bo juz mi sie gorąco zrobiło...... wielkiedzięki zabieram sie za załozenie nowej maszu mnie plus
grota10 - Czw Kwi 28, 2011 21:56

mam zalozone to samo.Na bank to calutki komplecik :grin:
apples - Czw Kwi 28, 2011 23:35

Ja natomiast zakładam sam filterek firmy Bearmach za całe 70zł. :smile:

P.S. Oczywiście zawór odmy sprawdzony i sprawny.

21matys - Czw Kwi 28, 2011 23:49

ja tam wolałem cały zestaw kupic bo nie wiedziałem czy poprzednik o tym pamiętał. ale jednak pamietał bo juz byla zamontowana nowa odma od bmw ale pozosaje jeszcze pytanie jak długo ona tam juz jest... wiec wole dac nową. z góry dziękuje i pozdrawiam
dukat11 - Pią Kwi 29, 2011 08:59

21matys napisał/a:
ja tam wolałem cały zestaw kupic bo nie wiedziałem czy poprzednik o tym pamiętał. ale jednak pamietał bo juz byla zamontowana nowa odma od bmw ale pozosaje jeszcze pytanie jak długo ona tam juz jest... wiec wole dac nową. z góry dziękuje i pozdrawiam


Ona jest praktycznie wieczna. Tylko ja czyścisz

apples - Pią Kwi 29, 2011 09:22

dukat11 napisał/a:
Ona jest praktycznie wieczna. Tylko ja czyścisz
Sam separator jest "wieczny".
Obudowa, a dokładnie zaworek może ulec uszkodzeniu tak samo jak w przypadku odmy starszego typu. :wink: