Zobacz temat - [r25] Przekładka drzwi kierowcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] Przekładka drzwi kierowcy

har0 - Pon Maj 02, 2011 20:24
Temat postu: [r25] Przekładka drzwi kierowcy
Witam
chciałbym zapytać czy dużo roboty jest z przełożeniem drzwi lewych (wersja 3D) czy może ktoś się w coś takiego bawił. Niestety mojego R spotkała przygoda (chyba) z wózkiem sklepowym.
czy lepiej zostawić to w spokoju i niech lakiernik doprowadzi do poprzedniego stanu - z tego co się dowiedziałem koszty będą te same
pozdrawiam

kamax_19 - Pon Maj 02, 2011 21:12

Jak kupisz drzwi w tym samym kolorze może lepiej kupić inne drzwi bo te jeszcze zezłomujesz i coś grosza ci się wróci :wink: :wink:
har0 - Pon Maj 02, 2011 22:49

ale czy elektryka szyb , lusterek, jest plug & play? wolę by nie okazało się żę będzie przy tym więcej roboty niż to wszystko warte, dochodzi też do tego przekładanie zamka
leszczu - Wto Maj 03, 2011 10:50

Jak kupisz drzwi nawet w tym samym kolorze to na pewno będzie się lekko różnił. Ja bym dał jak coś do lakiernika, albo samemu spróbować pomalować. :wink:
kasjopea - Wto Maj 03, 2011 11:32

har0 napisał/a:
ale czy elektryka szyb , lusterek, jest plug & play? wolę by nie okazało się żę będzie przy tym więcej roboty niż to wszystko warte, dochodzi też do tego przekładanie zamka
Zależy jakie drzwi kupisz, bo większość jest sprzedawana bez elektryki (no zależy ile przeznaczasz kasy) i trzeba przekładać, szybę też. Jeśli jest to do zrobienia, to raczej zdecydowałabym się robić, po co kombinować?