Zobacz temat - [MGF] opinia o MGF Kraków
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MGF] opinia o MGF Kraków

wierzmi - Nie Maj 08, 2011 22:24
Temat postu: [MGF] opinia o MGF Kraków
Witam wszystkich forumowiczów.

Proszę o opinię odnośnie tego egzemplarza MGF, VIN: SARRDWBGMWD029027

http://otomoto.pl/mg-mgf-...-C16729230.html

Ja osobiście już go widziałem jakiś miesiąc temu - ale wtedy szukałem TF, więc tylko powierzchownie rzuciłem okiem. Mój budżet się skurczył, więc teraz szukam MGF :-)

Czy ktoś widział ten samochód i jest w stanie coś o nim powiedzieć?

Mam pytanie odnośnie "spoiny" łączącej próg z tylnym błotnikiem - to jest spaw, przetłoczenie w karoserii, czy może silikonowa/elastyczna spoina?
Czy to jest miejsce podatne na rdzę? Poprzedni właściciel pędzelkiem podmalował to miejsce - i nie wiem co o tym sądzić.
Poprawił sobie też tylną klapę - kawałek rowka biegnącego na wysokości trzeciego światła stopu. Malowanie nie wygląda na nowe i nic rudego się tam nie pojawia. Obecny użytkownik mówi, że już tak było i on więcej nic nie naprawiał.

lastozzi - Pon Maj 09, 2011 12:17

dziwna rzecz,bylem w tym komisie ze 4tygodnie temu zapytac o to auto i dowiedzialem sie,ze zostalo sprzedane 2dni wczesniej.teraz jest ponownie na sprzedaz...
wierzmi - Pon Maj 09, 2011 20:35

hmm, to ciekawe ;-)
Jeszcze nie sprawdziłem jego dostępności :-)

Przypuszczasz, że to trefny towar i wrócił do sprzedawcy?

practicator - Wto Maj 10, 2011 19:50

jak chcesz, to mogę podjechać i go obejrzeć. ktoś coś mówił że dotarł nawet do właściciela. w którymś z wątków dot. mgf w tym dziale
wierzmi - Sro Maj 11, 2011 00:25

Tak, tą osobą byłem nawet ja - mały jest ten świat ;-)
Dotarłem nie tyle do właściciela, co do obecnego użytkownika jak się okazało.
Na dodatek obecnie twierdzi, że to całkiem fajne autko jest i już mu nie śpieszno go sprzedawać (=podwyższył cenę o 10%!). Trudno wyczuć, czy to zabieg marketingowy, czy rzeczywiście tak twierdzi (mówił dosyć przekonująco).

Zastanawiają mnie zielone migacze - czy tak czasem MGF miały?

Czy po północnej stronie Krakowa (Prądnik Cz./B., Krowodrza, Bronowice) drodzy forumowicze macie warsztat do polecenia na przegląd przed zakupem?
:arrow: practicator - z twojej pomocy też chętnie skorzystam, każda para oczu się przyda - ale to już na p.w.

Na razie opracowuję strategię jak zbić cenę - a jeśli nie, to wycieczkę za Kielce będę planował jeśli czas pozwoli.
Czy ktoś widział z bliska ten egzemplarz?:
http://otomoto.pl/mg-mgf-C18833888.html