Zobacz temat - [R200] Problem z ryglowaniem zamka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Problem z ryglowaniem zamka

toxx - Czw Maj 12, 2011 17:28
Temat postu: [R200] Problem z ryglowaniem zamka
Witam serdecznie w moim roverku 200 czasami przy zamykaniu bądź otwieraniu drzwi rygluje się nadmiernie zamek w prawych bądź lewych drzwiach przednich. Nie występuje efekt w postaci otwarcia drzwi po zamknięciu, lub na odwrót. Czy jest to normalne, jak temu zaradzić?

Z góry dziękuje i pozdrawiam

maro - Sob Maj 14, 2011 18:25

Znaczy się, że jak zamkniesz z pilota i później chcesz otworzyć, to nie wszystkie się otwierają i musisz je otworzyć od środka. Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to nie jest to normalne i mi wygląda na problem z centralnym. Jeśli źle zrozumiałem, to dlatego, że jakoś tak chaotycznie napisałeś :mrgreen:
JacK - Nie Maj 15, 2011 22:15

po zamknięciu lub otwarciu stukanie centralnego tak jakby sie zamykał kilka krotnie lub otwierał zależy co robisz pilotem, typowe zachowanie centralnego, ja tak dwa lata jeżdże i jest ok za każdym razem sprawdzam dla pewności czy się zamkneły ale nigdy nie było tak żeby się otworzyły :mrgreen:

[ Dodano: Nie Maj 15, 2011 22:15 ]
lekarstwo na to to wymiana siłowników ale po co skoro działają :mrgreen:

toxx - Pon Maj 16, 2011 14:22

działa wszystko ok z pilota i zamyka i otwiera tylko czasem długo się ryglują, i to denerwuje, ale jak to siłowniki to nie ma sensu, dzięki za odpowiedzi