Zobacz temat - [R400] Drzwi kierowcy nieotwierają sie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R400] Drzwi kierowcy nieotwierają sie


raf123411 - Sro Maj 18, 2011 13:45
Temat postu: [R400] Drzwi kierowcy nieotwierają sie
Witam, moj problem polega na tym że wczoraj normalnie zamykałem drzwi i gdy odpalałem samochód na konsoli pokazało mi się ze sa otwarte,chciałem je otworzyc i zamknąc lecz niestety już nie dało sie ich otworzyc. Drzwi otwierają sie dosłownie 1-2 cm ze zapala sie na konsoli ze drzwi sa otwarte. Da sie je domknąć pchajac je z zewnatrz. Z tego co slychać to klamka działa bez zarzutu.

Czy w tym przypadku trzeba rozbierać drzwi czy sa moze jakies inne sposoby odblokowania tego? w ogole co to moze byc?

Prosze o pomoc

leszczu - Sro Maj 18, 2011 18:22

Chyba trzeba zdejmować boczek. :/
Pawkaz - Czw Maj 19, 2011 23:20

U mnie jest tak, ze drzwi ktore nie sa dlugo otwierane takze sie blokuja i trzeba uzyc wiekszej sily ( w moim przypadku sa to drzwi pasazera bo zawsze jezdze sam )..wtedy przy otwieraniu jest odglos odrywanej gumy natomiast nic takiego sie nie dzieje
pgrad - Pon Maj 30, 2011 20:22

Boczku nie zdejmiesz jak będą drzwi zamknięte... Możesz je spróbować otworzyć pchając je delikatnie do góry, żeby nie urwać klamki. Może się opuściły i teraz jest problem? Zobacz jak są spasowane z błotnikiem, może tam się zapierają...