Zobacz temat - [R25] Problem z pilotem?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Problem z pilotem?

maciek73 - Sro Maj 25, 2011 17:32
Temat postu: [R25] Problem z pilotem?
Pilnie potrzebuję pomocy. Pojawił się problem z pilotem( tak mi się wydaje). Przestał po prostu w pewnym momencie otwierac drzwi. Myślałem że to bateria. wymieniłem i dalej to samo a na domiar złego nie świeci diod immo. Prosze Was o pomoc.
regins - Sro Maj 25, 2011 18:32

sprawdz bezpieczniki pod maską... Zaloze sie ze jeden (niebieski) spalony
maciek73 - Sro Maj 25, 2011 19:11

To nie był bezpiecznik. Pilot działa ale trzeba było mu solidnie pomóc. Okazało się, że był zapaskudzony w środku. Wyczyściłem go delikatnie i teraz szpula pięknie. Wcześniej trochę trzeba było się omęczyć żeby zadziałał wciskając kilka razy guziki. Jednak mam jeszcze pytanie...po zamknięciu wszystko niby jest ok. Mrugają kierunki jak również pulsuje dioda od immo, ale po otwarciu pilotem dioda gaśnie. Wcześniej tego nie miałem. Nie wiem czy immo dobrze funkcjonuje. Silnik odpala nic się nie dzieje ale wolę Was zapytać czy wszystko ok.
regins - Sro Maj 25, 2011 22:41

to normalne i tak ma być, a jak miałeś poprzednio?
maciek73 - Sro Maj 25, 2011 22:59

regins napisał/a:
to normalne i tak ma być, a jak miałeś poprzednio?

Poprzednio po otwarciu auta oczywiście dioda gasła ale mimo wszystko przy otwartym samochodzi mrugała sobie po jakimś czasie. Teraz była taka sytuacja, ze zgasła i nie dawała zadnego znaku życia. Tak właśnie sie działo ale po ok godzinie wszystko znowu wróciło do stanu poprzedniego i jak na razie jest ok :)
Dzięki za zainteresowanie i sory, ze naroiłem paniki ale Roverek to mój jedyny środek transportu do pracy i bałem się że immo oszalało a na niedomiar złego przy kluczykach nie ma kodów tak więc bez zastanowienia poprosiłem Was o pomoc.