Zobacz temat - [R75] Poddaje pod ocenę prawie wszystkomającego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75] Poddaje pod ocenę prawie wszystkomającego

przemi - Pią Maj 27, 2011 18:28
Temat postu: [R75] Poddaje pod ocenę prawie wszystkomającego
Witam

co sądzicie o tym pojeździe

Z tego co ustaliłem miał puknięte tylne drzwi i błotnik, naprawiane jeszcze w Belgi, papiery z przeglądu belgijskiego z wpisanym przebiegiem.
Mam do niego trochę daleko, może ktoś mieszka w tej miejscowości, albo będzie przejazdem i mógłby wstępnie rzucić okiem, czy jest sens tarabanić się tyle kilosów.

adamsky - Pią Maj 27, 2011 18:42

brak zdjęć silnika,
brak dekielków na tych faaajnych felgach ( po lewej stronie ).
przód wydaje się być bezkolizyjny...aczkolwiek nigdy nie wiadomo...
fajna opcja, w dosyć przystępnej cenie... :)

Stanislaw - Pią Maj 27, 2011 19:45

Piszesz o belgijskim przegladzie a samochod ma chyba niemieckie tablice przewozowe,bo na belgijskie mi nie wygladaja.
bolcik - Pią Maj 27, 2011 19:52

dorzuce jeszcze brak zdjecia sprzegla! (zart :P )
a tak na powaznie to zdalyby sie zdjecia suchego samochodu bo nie wiem czy to wina deszczu czy sprzedajacy chce ukryc jakies wady lakieru. jak ktos lubi automata to propozycja ciekawa. dobrze jakby prezd kupnem byla mozliwosc podpiecia pod kompa. wtedy mogloby Ci to daj lepszy poglad na stan auta ale calkiem calkiem :D

Cieszyn - Pon Maj 30, 2011 18:36

Tak przy okazji dorzucę, że dość długo stoi na allegro z tego co się orientuje (może to coś świadczy, bo auta-okazje od razu znikają), na poczatku chyba bliżej 20 tyś. Też mnie zainteresował, jednak nigdy nie miałem po drodze go obejrzeć więc nic więcej nie mogę o nim powiedzieć.
haszczyc - Wto Maj 31, 2011 01:29

prawda jest też taka że mało jest ludzi co decydują się na Rovera 75 ;) więc mogą długo stać ale nie wiem