Zobacz temat - [R214 Si] gaz do spodu i świeci ręczny (?)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 Si] gaz do spodu i świeci ręczny (?)

kaczor662 - Nie Maj 29, 2011 18:40
Temat postu: [R214 Si] gaz do spodu i świeci ręczny (?)
witam. za każdym razem gdy ruszam dynamicznie zapala mi sie kontrolka recznego, kiedys sie zapalała przez odcieciem (prawie jak shiftlight ;] ), teraz nawet przy 3-4tys obr i swieci do zmiany biegu. nic sie z autem nie dzieje, jezdzi normalnie, wszystko jest w porzadku, ale ta kontrolka mnie zastanawia... dodam tylko ze po zakupie auta prawie rok temu urwała sie któras linka, i od tamtej pory nie używam recznego (raz użyłem i zablokowało koła). wtf?
colin1983 - Nie Maj 29, 2011 18:46

kaczor662 napisał/a:
witam. za każdym razem gdy ruszam dynamicznie zapala mi sie kontrolka recznego,
mam nadzieje że nie robisz tak na zimnym silniku :razz:
kaczor662 napisał/a:
dodam tylko ze po zakupie auta prawie rok temu urwała sie któras linka, i od tamtej pory nie używam recznego (raz użyłem i zablokowało koła). wtf?
po tym jak się urwała to jej nie wymieniałeś ? zajrzyj pod popielniczkę pomiędzy fotelami tak będziesz miał linki od ręcznego będziesz wiedział która to linka możliwe że gdzieś dotyka :razz:
kaczor662 - Nie Maj 29, 2011 19:21

na zimnym nie przekraczam 3tys ;] a po dymamicznej jezdzie nie gasze odrazu tylko czekam chwile :P sprawdze to o czym mówisz
kamax_19 - Nie Maj 29, 2011 21:08

Zobacz jeszcze poziom płynu hamulcowego pod machą u mnie też tak było ze przy ostrzejszym ruszaniu zapalała się kontrolka a przy spokojnej nie, i okazało się że było mało płynu hamulcowego a kontrolka między innymi za to odpowiada. :smile:
cinek776 - Pon Maj 30, 2011 09:55

Też miałem podobny problem i było za mało płynu hamulcowego ;D
leszczu - Pon Maj 30, 2011 12:10

Tak jak koledzy piszą wyżej, pewnie masz za mało płynu hamulcowego. :wink: