Zobacz temat - [FREELANDER] tylna szyba, tylne drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [FREELANDER] tylna szyba, tylne drzwi

matjas - Czw Cze 23, 2011 01:05
Temat postu: [FREELANDER] tylna szyba, tylne drzwi
Na początku powiem, że przeczytałem wszystkie tematy o szybach drzwiach nawet świągnałem poradnik "Poradnik Freelander tylna szyba" jednak nie rozwiązało to mojego problemu,
dwa dni temu nie mogłem otworzyć drzwi bagażnika, w ogole nie reagowała klamka i nie opuszczała sie szyba, za to wycieraczka dzialała, sprawdziłem bezpieczniki wszystko gralo, poczytałem chwile na forum, i rozpiąłem akumulator, zamek puścił ale szyba nie opadła przy otwieraniu drzwi tak jak mialo to zawsze miejsce, teraz jak z kabiny naciskam przycisk otwarcia lub zamknięcia dochodzi sygnął dziękowy z okolic bezpieczników, dzisiaj rozebrałem tapicerke tylnych drzwi, przeczyściłem styki sprawdzilem linki rolki wszystko gra, macie jakiś pomysl co to może być? Dodam, że mam ściągany dach i teraz żeby zamknąć bagażnik musze najpierw podnieść troche dach później znowu opuścić...., czujnik położenia szyby znajduje się tu gdzie są kable od podgrzewania? są jeszcze gdzieś jakieś czujniki?