Zobacz temat - [R75] czy podane w linku radio zmieści się w roverku ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] czy podane w linku radio zmieści się w roverku ?

manuel - Pon Lip 04, 2011 13:40
Temat postu: [R75] czy podane w linku radio zmieści się w roverku ?
Siemka
Czy to radio zmieści się bez problemów i przeróbek do R75 ?
http://allegro.pl/radio-s...1698601165.html

Piotrass - Pon Lip 04, 2011 15:49

Tak, standardowy 2din mieści się w R75. Będziesz musiał tylko zrobić odpowiednią ramkę. Poszukaj na forum, kilka osób robiło ramkę do radia 2din.
manuel - Pon Lip 04, 2011 21:12

http://allegro.pl/adaptor...1678949223.html

Będzie ok :) ?

Piotrass - Pon Lip 04, 2011 21:51

Nawet nie wiedziałem, że już robią takie ramki. Trochę byłem w tyle :P Tak, będzie taka ramka pasowała.
xROnx - Pią Lip 15, 2011 12:20

Pozwolę się zapytać... ja kto radio gra? :)
dafit - Pią Lip 15, 2011 17:45

raczej powinieneś się spytać przez jaki okres czasu gra :mrgreen: mówta co chceta ale dwa razy kupiłem wypasiony sprzęt za małe pieniądze było to raz dvd chyba była to manta i potem radio do auta firmy micromax, dla mnie dowodów wystarczy więcej czegoś takiego nie kupię, dvd nie dotrzymało do końca gwarancji a radio zaczęło świrować miesiąc po jej końcu :wink: potem kupiłem radio alpine które ma obecnie ponad 5 lat i nic mu nie jest i nie było
Piotrass - Sob Lip 16, 2011 01:41

dafit napisał/a:
dvd chyba była to manta

Mam duże doświadczenie co do użytkowania DVD manty (domowe, małe, czarne, ok 140zł) Nie wiem jak inny sprzęt tej firmy, ale ten konkretny model jest nie do zdarcia. Czyta totalnie wszystkie cd, te porysowane widelcem, gwoździem, nagrywane na każdym sprzęcie. Wytrzymuje brutalne traktowanie, upały, duże stężeniu dymu i kurzu w powietrzu. Nie jest to opinia wypracowana na jednym konkretnym dvd, tylko przynajmniej kilkudziesięciu. Co nie zmienia faktu, że inne produkty tej firmy mogą być badziewiem. Zastanawia mnie także jakich firm podzespoły "siedzą" w tym DVD.

marecki6 - Sob Lip 30, 2011 20:01

ja również jestem ciekaw jak to radio będzie się spisywało dlatego będę wdzięczny za informacje, może jakieś fotki jak prezentuje się w samochodzie o ile je faktycznie kupisz