Zobacz temat - [r 214i 96 1.4] Ciekawe kogo to zdanie producent czy ...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r 214i 96 1.4] Ciekawe kogo to zdanie producent czy ...

pawel4580 - Sob Lip 16, 2011 11:28
Temat postu: [r 214i 96 1.4] Ciekawe kogo to zdanie producent czy ...
Witam!

Ciekawe na czym opiera się ta osoba wypowiadając to zdanie:

"Podczas powrotu do obrotów biegu jałowego (np. po wysprzęgleniu podczas dojeżdżania do świateł) ECM początkowo wprowadzi nieco wyższą liczbę obrotów biegu jałowego. Zapobiega to "wieszaniu się obrotów" po zamknięciu przepustnicy.
"
Jeżeli powiedział to producent Roverka, fabryki gdzie był Rover produkowany to wierze w to i tak ma być z obrotami. Żadne czyszczenie krokowego, przepustnicy kombinowanie z wymianą czujników nic nie da. Kiedyś poruszyłem wtyczką od czujnika przepustnicy i odziwo miesiąc było dobrze, obroty spadały odrazu na 900 nawet na 0.1 sek się nie zawieszały. Więc już widać , że to zdanie.... Obroty mają spadać a nie się przywieszać, we wszystkich autach tak ma być Rover nie jest wyjątkiem. Pracuje w częściach pare lat i mam pojęcie i w głupoty nie wierze bo ktoś sobie napisał tak , jak mu pasowało.

szoso - Sob Lip 16, 2011 11:44

pawel4580, znowu to samo, zakładasz kolejny temat dotyczący krokowca, przepustnicy jakbyś nie mógł napisać tego w poprzednich, to co napisałeś tutaj nie wymagało założenia nowego tematu, tym razem zastosuj się do tego co napisałem bo dostaniesz ostrzeżenie
nie można zakładać nowych tematów na każde widzimisię