Zobacz temat - [mgf] problem z zawieszeniem, ustawieniem zbierznosci
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [mgf] problem z zawieszeniem, ustawieniem zbierznosci

rift - Wto Lip 19, 2011 22:27
Temat postu: [mgf] problem z zawieszeniem, ustawieniem zbierznosci
witam, kupilismy z dziewczyna mg mgf i generalnie auto jest sprawne z wyjatkiem zawieszenie ktore jest bardzo nisko, bylem w auto arsie, rzekomym serwisie rovera, ale okazalo sie, ze nie maja pompki do zawieszenia i co za tym idzie nie moga ustawic zbierznosci kol. Mozecie mi polecic kogos kto sie zna na mg blisko szczecina i powie mi o co chodzi z moim egzemplarzem. sorki za ponowne wrzucanie, ale jestem nowy i niedoczytalem jak sie dodaje tematy. wiecej grzechow nie pamietam.
MaReK - Wto Lip 19, 2011 22:43

W sumie to nie widzę żadnego warsztatu godnego polecenia w Twoim rejonie, który dysponował by pompką do zawieszenia. Znalazłem ofertę na allegro, ale gość jest z Kołobrzegu. Możesz jeszcze napisać PW (prywatna wiadomość) do kolegi Steryda, który mieszka w Waszym rejonie i może będzie orientował się gdzie jest warsztat, który może Wam pomóc. Możecie też zanabyć pompkę lub skontaktować się z kolegą Mad czy lukasz07 w celu zdobycia informacji jak ją zbudować. A gdzieś czytałem, że chcą oni robić masową produkcję takich gadżetów ;)
Co do nazewnictwa tematów, to lepiej poprawić stary temat niż zakładać nowy.
Następnym razem, moderator może przyładować ostrzeżenie.
Obecny temat w sumie jest poprawnie nazwany.

Pozdrawiam,