Zobacz temat - [ROVER 25] Jaka instalacja LPG?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ROVER 25] Jaka instalacja LPG?

Lukasz08 - Pią Lip 29, 2011 17:46
Temat postu: [ROVER 25] Jaka instalacja LPG?
Witam wszystkich. Zakładam ten temat ponieważ czytałem wiele wątków na ten temat. No i się zastanawiam jaka będzię najlepsza instalacja. Jaki zestaw byłby najlepszy. Czytałem o zestawie BRC Sequent 24. wszystkie podzespoły BRC. Lub Stag 300/4 , ACR01, MAGIC JET/HANA. Może ktoś ma instalację LPG w takim samochodzie która go nie zawodzi. Jutro pytam się gaziarza co poleci. Ojciec ma znajomego na podlasiu miasto Wysokie Mazowieckie.
piotrekcrash - Nie Lip 31, 2011 14:30

Ja mam Instalację KME Diego + KME SILVER + Listwa RAIL Phoenix. Wszystko działa super już drugi rok idealnie spalanie 8-10 litrów. Prosta konfiguracja.

Ja zakładałem sam i wyprowadziłem sobie złącze Diagnostyczne wewnątrz auta podłączam lapka i dokładnie widzę wszystko co się dzieje.

Gorąco polecam tą instalację.

Mam dokładnie to tylko inna listwa wtryskowa:

http://allegro.pl/kme-die...1744738049.html

domel101 - Nie Lip 31, 2011 19:03

Pytanie off-top. Czy przy montażu LPG odcinają immo? bo brat w moim byłym R200 założył LPG i nie ma imma. Dzięki i Pozdrawiam
Lukasz08 - Nie Sie 07, 2011 13:46

Witam po dłuższym czasie no ja mam już instalacje lpg. Firmy LpgTech. Jak na razie przez dwa dni przejechałem prawie 500km no i nic się nie działo. za 78 zł przejechał Roverek 350kilometrów no i jestem zadowolony. Bo za benzynę zapłaciłbym dużo więcej. Może troszkę stracił mocy samochodzik ale tak bardzo nie jest to odczuwalne no ale ile bardziej jest oszczędniejszy. Napisze we wtorek wszystko o tej instalacji teraz są dni że jestem bardzo zajęty. A co sądzicie o tej instalacji. Wszystkie komponenty są firmy LpgTech. Pozdrawiam