Zobacz temat - [Rover 416] problem amator...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 416] problem amator...

maslak121 - Pon Sie 15, 2011 16:05
Temat postu: [Rover 416] problem amator...
Witam jestem nowym użytkownikiem tej strony jak także autka rover 416si i mam problemy następujące nie działa mi licznik do predkosciomierza ale obrotomierz działa to cza zmienić linkę czy komputerowo jest to? Uciekający płyn chłodniczy tzn nie wiem gdzie idzie chyba w silnik bo nigdzie nie widzę plam a ubywa go po sprawdzeniu oleju silnikowego jest on czysty, i ostatni silnik nie chodzi rowno i traci mi sie zdaje moc to na pewno wina garow nie chodza wszystkie co zrobic z tym? Chyba wszystko jasno opisalem prosze o male podpowiedzi[/size]
azer - Pon Sie 15, 2011 16:13

hej
jeżeli niedawno kupiłeś to auto to na starcie wpakowałeś się w koszta :/ Prawdopodobnie masz uszkodzona uszczelkę pod głowicą. Poszukaj na forum pod tą nazwą, albo hgf.

Co do prędkościomierza również odsyłam do przycisku 'search'.

szoso - Pon Sie 15, 2011 16:38

popraw tytuł tematu, nie może tak być
kamilos2521 - Pon Sie 15, 2011 19:52

Jeżeli chodzi o ten płyn dolej do maxa i sprawdź co się dzieje za ile czasu ucieknie itp...
Jeśli w zbiorniczku zobaczysz olej albo nadstan oleju to hgf czyli głowica do góry i koszta spore...ale nie musi tak być proponuję sprawdzić czy gdzieś nie masz wycieku...

maslak121 - Pon Sie 15, 2011 22:15

duze koszty mnie wyjda? tak jestem tez nowym uzytkownikiem auta
kasjopea - Pon Sie 15, 2011 22:20

maslak121, sprecyzuj proszę w tytule krótko swój problem, bo w przeciwnym razie moderator wyrzuci Twój temat do kosza.
maslak121 - Pon Sie 15, 2011 22:51
Temat postu: Re: [Rover 416] problemy z autem
maslak121 napisał/a:
Witam jestem nowym użytkownikiem tej strony jak także autka rover 416si i mam problemy następujące nie działa mi licznik do predkosciomierza ale obrotomierz działa to cza zmienić linkę czy komputerowo jest to? Uciekający płyn chłodniczy tzn nie wiem gdzie idzie chyba w silnik bo nigdzie nie widzę plam a ubywa go po sprawdzeniu oleju silnikowego jest on czysty, i ostatni silnik nie chodzi rowno i traci mi sie zdaje moc to na pewno wina garow nie chodza wszystkie co zrobic z tym? Chyba wszystko jasno opisalem prosze o male podpowiedzi[/size]


[ Dodano: Pon Sie 15, 2011 22:51 ]
oplaca mi sie to robic? uszczelke pod glowica jaka cena? albo w jakiej cenie kupil bym silnik caly najtnaszy ale tez dobry i jakie koszty zalozenia jego by byly?

szoso - Wto Sie 16, 2011 07:37

temat zamykam, jeśli poprawisz zostanie otwarty