Zobacz temat - [Rover 200] koło rozrządu problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200] koło rozrządu problem

Dk-san - Pią Sie 19, 2011 19:28
Temat postu: [Rover 200] koło rozrządu problem
Witam!
Mój problem polega na tym ze "spsuło mi się koło rozrządu, a mianowicie do końca sam nie wiem. heh Opisze to tak ^^.
Jadę sobie spokojnie i zaraz zaczyna się świecić kontrolka od ładowania aku, oraz nie mam wspomagania. Byłem pod domem prawie więc dojechałem podnoszę maskę a tam żaden pasek się nie kreci. Wjazd na kanał i wniosek taki: śruba która trzyma koło pasowe oraz koło rozrządu zgubiona... koło pasowe sprawne wisiało na pasach :D . Koło rozrządu sam nie wiem bo ten "cycek" zabezpieczający się starł (pewnie jak śruba się poluzowała to koło pasowe tarło).

Pytanie: Czy to zabezpieczenie zakłada się osobno czy to razem z kołem rozrządu jest?
Gdzie dostane dane części wraz ze śrubą?? daje zdjęcie na przykład.

http://imageshack.us/f/703/beztytuuiyz.jpg/

PHJOWI - Pią Sie 19, 2011 21:30

POTRZEBNA śruba i podkładka innych zabezpieczeń nie ma , tylko trzeba zobaczyć czy nie rozwalone jest małe koło od rozrządu .
Dk-san - Sob Sie 20, 2011 18:02

no właśnie jest rozwalone bo wytarł się klin zabezpieczający kolo pasowe. tak wiec potrzebować będę kolo rozrządu oraz śrubę z podkładką zabezpieczającą. Czy masz może na stanie coś takiego jak tak to za ile? W takim wypadku podjechałbym po to.

[ Dodano: Sob Sie 20, 2011 18:02 ]
Problem rozwiązany :) Dziś byłem w Nowym Mieście Phjowi dał części. Roverson już napiera po Polskich drogach jak głupi :P

Temat do zamknięcia :) THX